Dalmach Turnov – Rapid Ústí n/L 4:8 (kon.) | Boca Chotěboř – Jablonec n/N 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 0:6 (kon.)
FC Malibu Mladá Boleslav
0:6 (0:2)
FK Kladno
Neděle 03.11.2019, 20:30 • Městská sportovní hala, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav • 2. Futsal liga západ • 6. kolo

Loučím se s vámi se sportovním pozdravem "v zdravém těle zdravý duch". A zase někdy na počtenou. (22:25:18)

Tak a to je ode mě pro dnešek vše. Kladno nakonec rozstřílelo domácí "Růžovky" 6:0. Ve druhé půli přidalo ke dvěma brankám z první půle další čtyři. V závěru utkání se zcela zbytečně nechal vyloučit Jakub Maryška. Vítězství hostů bylo dnes zcela zasloužené.

39:36
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky z desetimetrového kopu je MAREK VAŠÁK, který tak potrestal naprosto zbytečné vyloučení Maryšky..

39:36
    Červenou kartu dostává Jakub Maryška (FC Malibu Mladá Boleslav), který úplně zbytečně šlápl na jednoho z hráčů hostí.

39:21
    Machů ale přišel o balón.

39:17
    Maňas zakládá jeden z posledních útoků dnešního zápasu.

38:26
    Verner se pokoušel před Truksovou bránou navýšit vedení Kladna. Rudzan ho ale i za cenu zranění ubránil.

37:11
    Dnešnímu utkání přihlíží 69 platících diváků.

36:33
    O vítězi dnešního klání je již nějakou dobu de facto rozhodnuto. Otázkou již jen je, jakým stavem přesně utkání skončí. Zdali se "Růžovkám" povede snížit, nebo hosté naopak ještě zvýší svůj náskok.

36:18
    Stejskal pálil do odkryté brány z velké dálky, ale minul.

36:05
    Autorem branky z desetimetrového kopu je MAREK VAŠÁK.

36:04
    Šestý akumulovaný faul domácích ve druhé půli – to znamená desetimetrový kop.

35:45
    Ploc se pokoušel ve výskoku zpracovat míč, ale nebyl úspěšný.

35:24
    Maryška míč nakopl do chumlu před Tetourovou bránou, ale nic z toho.

35:00
    První akumulovaný faul hostů ve druhé půli.

33:39
    Rudzan krásně našel patičkou před bránou volného Vaňka. Ten i vystřelil a jeho rána zadělala Tetourovi velké problémy. I přesto se stav utkání nezměnil.

33:06
    Malibu sevřelo hosty v zámku a snaží se něco udělat s velmi nepříznivým stavem. Povede se to?

32:08
    Truksa opustil bránu a Malibu to zkouší v pěti hráčích v poli. Pátého bude hrát Marek Maňas, který nicméně může samozřejmě i chytat.

Josef Zdobinský

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Branky: 6. Vašak (Cajzl), 8. Jaráb (Kaválek), 30. Vašák, 31. Jaráb (Tetour), 37. Vašák (10 m kop), 40. Vašák (10 m kop)

Karty:   8. Šimáček (MBL), 9. Vaněk (MBL) – 6. Vašák (KLA), 15. Stejskal (KLA)   40. Maryška (MBL)

FC Malibu Mladá Boleslav: Truksa – Ploc, Komma, Machů, Kvapil (C), Maňas, Pitloun, Rudzan, Šimáček, Maryška, Vaněk.
    FK Kladno: Tetour – Stejskal (C), Jaráb, Verner, Caizl, Vašák, Kaválek, Čurda.

Rozhodčí: Černý – Cichra