Uh.Ostroh – SHKM Hodonín 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav B – Vlašim 6:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav B
6:4 (2:0, 4:2, 0:2)
HC Rytíři Vlašim
Neděle 03.11.2019, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Krajská liga: Středočeský kraj • 8. kolo

To je z mé strany vše a děkuji za pozornost. (19:20:27)

Bruslaři i Rytíři odehráli velmi dobré utkání, kterému nelze nic vytknout a víc než stovka diváků si přišla na své.

A je konec bláznivého utkání. V první třetině měla navrch Boleslav. Poté nastala šílená druhá třetina, kdy vystrčila růžky i Vlašim, ale více gólů i tak vstřelila Boleslav, kdy se odcházelo do kabin za stavu 6:2. V posledním dějství začali hosté hrát vabank a Herwigovi s Kratochvílem se podařilo zápas zdramatizovat. Ke srovnání ale již neměli dost času.

59:48
    Matějkova prudká rána od modré se neujala.

Oddechový čas pro hosty.

59:46
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav B (Bílek – 2 min., nedovolené bránění).

59:40
    Vlašim útočí a Bruslaři ucpali předbrankový prostor, ale zřejmě v rozporu s pravidly.

59:30
    Brankář Kalina odešel na střídačku, Vlašim v šesti!

59:13
    Nyní ho Boleslav odevzdala soupeři.

59:00
    Hráči zašlápli v rohu kluziště puk.

58:30
    Repeté z levého kruhu a také nad, ale daleko těsněji než předtím.

58:10
    Lukáš Rovný od pravého kruhu pálil nad.

57:48
    Boleslav se nyní usadila v útoku a šetří sekundy.

57:10
    Uřidil zadržel unikajícího Kratochvíla, a ten tak nevystřelil.

56:34

56:26
    Hosté se osvobodili a Zvolenský měl co dělat, aby přesprintoval unikajícího útočníka hostí.

55:52
    Kolmice do předbrankového prostoru jen prosvištěla, aniž by se ho někdo dotkl. Vlašim poctivě brání.

55:00
    Kalina výborně vypíchl puk před brankovištěm Protivnému.

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 4. Ficek Milan (Tregl), 16. Rovný (Protivný, Vondrlík), 24. Uřidil (Mareš, Ficek Milan), 32. Protivný (Kadeřábek), 34. Franc (Kadeřábek), 40. Zvolenský (Zörkler) – 25. Herwig (Pessr V.), 38. Drahoš (Kucharčík), 47. Herwig (Říha, Kucharčík), 55. Kratochvíl (Burda Z., Ondriga)

BK Mladá Boleslav B: Kmec – Bílek, Zvolenský, Přenosil, Franc (A), Kadeřábek, Uřidil – Christov (C), Ficek Milan, Vondrlík (A), Tregl, Horáček, Zörkler, Hirnšal, Protivný, Mareš, Vaníček, Rovný, Ficek Michal.
    HC Rytíři Vlašim: Kalina (Holánek) – Pessr V., Matějka (C), Vondráček, Drahoš (A), Říha, Pessr J. – Herwig, Kratochvíl, Svoboda, Burda Z., Horálek (A), Ondriga, Kucharčík, Burda J., Šindelář.

Rozhodčí: Plášil – Šubrt, P. Špringl