Washington – Calgary 4:2 (kon.) | Anaheim – Chicago 2:3 (po pr.)
Pondělí 04.11.2019, 02:30 • Honda Center, Anaheim • NHL

David Kämpf (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:43
    Dominik Kubalík (CHI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 12:28 (04:47:57)

1. Ryan Getzlaf (ANA) 0+1
    2. Patrick Kane (CHI) 1+1
    3. Sam Steel (ANA) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 38-37; Zablokované střely: 18-8; Vhazování: 54%-46%; Hity: 22-16; Přesilové hry: 1/4-1/5; Trestné minuty: 10-8.
    Chicago dnes udolalo Anaheim a poprvé letos venku vyhrálo

Chicago dokázalo poprvé v letošní sezóně vyhrát na ledě soupeře, když o osudu utkání v Honda Center rozhodl v prodloužení Patrick Kane. Ryan Getzlaf oslavil jubilejní 1000. zápas v NHL a zároveň organizaci Anaheimu asistencí, vítězství ovšem tentokrát jeho týmu uniklo. Hráči Ducks doma letos prohráli teprve podruhé. Konečný výsledek dramatického zápasu v Anaheimu. Anaheim Ducks 2 Chicago Blackhawks 3.

60:24 Patrick KANE - 2:3

60:24
    Chicago právě vstřelilo branku!
    PATRICK KANE si najel na vzdálenější levé tyči na krásnou přihrávku Jonathana Toewse z pravého kruhu a nádhernou střelou vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Chicago tedy vítězí těsně 3:2! Asistence: Jonathan Toews a Duncan Keith.

60:10
    Dnešní utkání sleduje 15576 diváků.

60:01

Anaheim smazal dvoubrankové manko z úvodní třetiny a o osudu střetnutí rozhodne prodloužení. Skóre po třetí třetině. Anaheim Ducks 2 Chicago Blackhawks 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:59
    Duncan Keith na levém křídle vypálil od modré čáry a Ryan Miller na přední tyči zasáhl pravým betonem.

58:31
    Alex DeBrincat vypálil na vrcholu levého kruhu s příklepem a jeho rána těsně nad ledem mířila ke vzdálenější pravé tyči, Ryan Miller ji ale zastavil levým betonem a zmrazil kotouč pod lapačkou!

57:36
    Robin Lehner zasáhl levým betonem a Hawks mohli vyrazit do protiútoku, který vzápětí nic kloudného nepřinesl.

57:06
    Cam Fowler vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho táhlý pokus skončil v náručí Robina Lehnera.

57:01
    Robin Lehner ukryl nahození Ducks v lapačce a po přerušení hry následuje komerční přestávka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 33. Gudbranson (Getzlaf, Steel), 47. N. Ritchie (Steel, Fowler) – 10. Boqvist (A. Nylander, J. Toews), 16. DeBrincat (P. Kane, D. Kubalík), 61. P. Kane (J. Toews, Keith)

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Gudbranson, Mahura, Fowler (A), Ja. Larsson, Del Zotto – N. Ritchie, Getzlaf (C), Terry – Rakell (A), Henrique, Silfverberg (A) – D. Shore, Steel, Comtois – Deslauriers, D. Grant, Rowney. Hlavní trenér: Dallas Eakins.
    Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford) – Keith (A), E. Gustafsson, de Haan, Seabrook (A), Määttä, Boqvist – Saad, J. Toews (C), A. Nylander – DeBrincat, Carpenter, D. Strome – D. Kubalík, Kämpf, P. Kane – Caggiula, Dach, A. Shaw. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.

Rozhodčí: Chris Rooney, Wes McCauley. Čároví: Jesse Marquis, Scott Driscoll

Diváci: 15576