0:2 (0:1)
AC Sparta Praha B
Středa 06.11.2019, 14:00 • Luční ulice • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Utkání je minulostí, z vítězství se dnes v Plzni raduje Sparta Praha B!

Na gól se čekalo přes půl hodiny, když se ve 33. minutě prosadil po centru Karabce Lukáš Juliš. Ten mohl v závěru půle přidat ještě jeden gól, nicméně na Ondřeje Valeše tentokráte nevyzrál.

V 74. minutě ale dostal možnost skórovat z penalty a také toho využil, s přehledem navýšil na 2:0. Domácí už se snížení nedočkali, sparťané si vedení zkušeně pohlídali.

Z Luční ulice to bude pro dnešek všechno, děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne! (15:50:33)

90+2

90+2
    Po skvělém centru Václava Svobody hlavičkoval ještě mimo bránu Karel Žilák!

90+1
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Lukáš Juliš, přichází Marian Burda.

90+1
    Narážečka Václava Svobody s Jonášem Vaisem úspěch nepřinesla, Kotek bude vykopávat.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Daniel Horák, přichází Martin Ambler.

89
    Další plzeňský nákop opět získal do své moci až brankář František Kotek, přes obranu hostů je těžké prorazit.

88
    Daniel Mareček mohl přidat třetí sparťanský gól, po přihrávce z pravého křídla ale trefil jen připraveného Ondřeje Valeše!

87
    Středem hřiště se snažil postupovat Slavomír Strmiska, jenomže se k němu vracelo několik hráčů soupeře.

86
    To byla dobrá plzeňská šance! Karel Žilák skvělým centrem vyzval k hlavičce Ondřeje Pecháčka, jenž ale zamířil mimo bránu Sparty.

86
    Lukáš Václavík centroval před bránu, kam si nabíhali Slavomír Strmiska s Ondřejem Pecháčkem, ale také gólman František Kotek, jenž nakonec sebral balon pro sebe.

85
    Rohový kop se sparťanům nepovedl, Karlsson přihrál Šimáčkovi a ten chtěl prostrčit za obranu, což ale z jeho spoluhráčů nikdo včas neodhalil.

84
    Šimáček se snažil najít nabíhajícího Daniela Horáka, před kterým však balon zakopl Václav Svoboda.

83
    Viktoriánům už se nyní moc nedaří, Sparta brání velmi zodpovědně a nepouští domácí celek do větších příležitostí.

82
    Po rozehrávce nakrátko vystartoval proti Karlssonovi Martin Petr, bude z toho aut pro hostující tým.

81
    Pokus švédského záložníka Davida Moberga Karlssona byl ztečovaný na tyč! Spartu dělilo od třetí branky jen pár centimetrů, následuje rohový kop.