Bayern – Olympiakos 2:0 (kon.) | Lok. Moskva – Juventus 1:2 (kon.) | PSG – Club Brugge 1:0 (kon.)
Real Madrid – Galatasaray 6:0 (kon.) | CZ Bělehrad – Tottenham 0:4 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Šachtar 3:3 (kon.)
Atalanta BC – Manchester City 1:1 (kon.) | Leverkusen – Atlético 2:1 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
1:2 (1:1)
Juventus FC
Středa 06.11.2019, 18:55 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Liga mistrů • Skupina D

Druhý poločas nám nabídl méně gólových příležitostí než první dějství. Utkání rozhodl v samostatném závěru střídající brazilec Douglas Costa. Italský celek si zajistil dnešní výhrou nad ruským soupeřem postup do vyřazovací části Ligy mistrů. V dalším kole bude Lokomotiv Moskva hostit Bayer Leverkusen. Bianconeri přivítají na svém svatostánku Atlético Madrid. (21:01:10)

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Douglas Costa (Juventus FC).
    90+3. Douglas COSTA - 1:2

90+3
    Juventus právě vstřelil branku!

Krásná kombinace na hranici vápna. DOUGLAS COSTA si narazil míč s Higuaínem, ten mu míč vrátil do pokutového území a brazilský fotbalista se nemýlil. Posílá svůj celek v závěru utkání do vedení! Asistence: Gonzalo Higuaín.

90+2
    Juve se snaží o závěrečný tlak.

90
    Čtvrtý rozhodčí signalizuje, že druhý poločas se bude nastavovat o čtyři minuty.

89
    Pjanič se dostal do zakončení na hranici vápna. Trefil pouze jednoho z obránců, míč se odráží na rohový kop.