Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 6:1 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 5:0 (kon.)
Děčín – Řisuty 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 7:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 4:6 (kon.)
Kopřivnice – Šumperk 1:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 1:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 1:8 (kon.)
Kolín – David Servis 4:3 (kon.) | Příbram – Písek 8:2 (kon.) | China Golden Dragon – Tábor 3:7 (kon.)
HC Kobra Praha
1:8 (0:2, 0:1, 1:5)
HC Klatovy
Středa 06.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Kobra Praha, Praha 4 (Braník) • 2. liga skupina Střed (ČR) • 15. kolo

58:59
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Tohle už je hodně velká ostuda, Západočeši minutu a jednu sekundu před koncem základní hrací doby zvyšují svůj náskok na sedm branek! První zářez si na svou pažbu udělal VOJTĚCH TULAČKA – 1:8! Asistence: Jan Walter, Adam Rohla.

57:16
    Tak tohle už je pořádný debakl, Klatovy jednoduchou akcí upravují na 1:7! Kamil Hajšman se protáhl před branku a nahrál k opačné tyči JAKUBU PROCHÁZKOVI, který lehkým klepnutím uzavřel hattrick! Asistence: Kamil Hajšman.

54:49
    Kamil Bříška opouští trestnou lavici, Západočeši za Sochůrka v početní výhodě posílají kotouč číslo šest! Šillerovo zakončení za bezmocného domácího gólmana doklepl JAKUB PROCHÁZKA! Asistence: Albert Šiller.

50:47
    Hosté znovu odskakují do čtyřbrankového vedení, tentokrát se na střeleckou listinu duelu zapisuje KAMIL HAJŠMAN. Uvidíme, jestli domácí najdou rychlou odpověď i tentokrát. Asistence: Marek Princl, Jakub Procházka.

46:42
    Kobra právě vstřelila branku!
    Domácí snížují, Beran třináct minut před koncem přichází o čisté konto! Jiskru naděje pro Branické vykřesal ALEŠ KNESL, který gólmana Klatov překvapil ranou z modré čáry – 1:4! Asistence: Dominik Valík, Šimon Antončík.

45:08
    Spolupráce tří Jakubů vede k další brance Klatov, z rychlého výpadu náskok hostujícího celku navyšuje JAKUB PROCHÁZKA! Do konce duelu zbývá ještě patnáct minut, o vítězi je ovšem pravděpodobně rozhodnuto už teď. Asistence: Jakub Sysel, Jakub Houfek.

36:07
    Hosté dvojnásobnou početní výhodu přetavují ve třetí gól, Mrkvička předčasně opouští trestnou lavici! Tulačkovu ránu z hranice brankoviště za Sochůrka dorazil JIŘÍ UHLÍK – 0:3! Asistence: Jan Walter, Vojtěch Tulačka.

12:39
    Domácí platí za svou nedůslednost, hosté po půlminutě zdvojnásobují svůj náskok! Klatovy se usadily v útočném pásmu, přičemž Sochůrka překonal ALBERT ŠILLER! Asistence: Matěj Kolda, Jakub Sysel.

12:01
    Západočeši ve třinácté minutě odskakují do vedení! Branická defenzíva si nepohlídala JOSEFA HASMANA, který únik prudkou ranou z mezikruží přetavil v první trefu utkání – 0:1! Asistence: Jakub Sysel.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 47. Knesl (Valík, Antončík) – 13. Hasman (Sysel), 13. Šiller (Kolda, Sysel), 37. Uhlík (Walter, Tulačka), 46. Procházka (Sysel, Houfek), 51. Hajšman (Princl, Procházka), 55. Procházka (Šiller), 58. Procházka (Hajšman), 59. Tulačka (Walter, Rohla)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Knesl, Valík, Šteiner (A), Mrkvička, Šmíd, Šefl – Smejkal, Bříška (A), Hlinka, Kohút, Petrov, Netolický, Šťastný, Furch, Antončík (C), Hrubý, Novák, Heldák.
    HC Klatovy: Beran (Čech) – Šiller, Houfek (A), Slavík (C), Štěpánek, Vajner, Sysel, Walter – Kolda, Princl, Hanzlík, Uhlík, Rohla, Adamec, Matiášek, Hasman, Tulačka (A), Procházka, Hajšman.

Rozhodčí: Kraval – Kučera, Schopf.