Astana – Alkmaar 0:5 (kon.) | APOEL – Karabach 2:1 (kon.) | Basilej – Getafe 2:1 (kon.)
Kluž – Rennes 1:0 (kon.) | Dudelange – Sevilla 2:5 (kon.) | Kodaň – Dynamo Kyjev 1:1 (kon.)
FK Krasnodar – Trabzonspor 3:1 (kon.) | Linz – Eindhoven 4:1 (kon.) | Lazio – Celtic 1:2 (kon.)
Lugano – Malmö 0:0 (kon.) | Rosenborg – Sporting 0:2 (kon.) | Standard – Frankfurt 2:1 (kon.)
Wolfsberger – Başakşehir 0:3 (kon.) | Braga – Besiktas 3:1 (kon.) | Espanyol – Ludogorec 6:0 (kon.)
Ferencváros – CSKA Moskva 0:0 (kon.) | Feyenoord – Young Boys 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Partizan Bělehrad 3:0 (kon.)
Mönchengladbach – AS Řím 2:1 (kon.) | FK Oleksandrija – Saint-Étienne 2:2 (kon.) | Rangers – Porto 2:0 (kon.)
Wolfsburg – Gent 1:3 (kon.) | Wolverhampton – Slovan Bratislava 1:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:3 (1:0)
KAA Gent
Čtvrtek 07.11.2019, 21:00 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Evropská liga • Skupina I

Z mé strany je to vše. Díky za pozornost a u Evropské ligy zase někdy na počtěnou. (23:00:16)

Je za námi utkání mezi Wolfsburgem a Gentem. Domácí byli prvních pětadvacet minut mnohem lepším celkem a vypadalo to, že jasně zvítězí. Navíc se trefil Joao Victor. To ale bylo od Vlků snad vše. Ve druhém poločase byli již aktivnější a lepší hosté, po brankách Jaremčuka, Depoitra a Ngadeua si odváží výhru 3:1 a k postupu do jarní fáze jim chybí pouhý bod!

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:8.

90+6

90+5
    Sudí už o minutu přetahují. Vadis Odjidja-Ofoe se dostal s míčem až k levému rohovému praporku, který jej ale nakonec tak lehce povalil. Píská se odkop od branky a konec utkání.

90+4
    Hosté se dostali do útoku, kde si předávali centry a dlouhé přihrávky. Nakonec se jeden z hráčů dostal u rohového praporku do těsné situace a píská se rohový kop.

90+2
    Lucas Nmecha šel do souboje u pravého praporku, kde ale míč nakonec ztratil a ještě budou vhazovat hosté. Ti logicky nikam nespěchají...

90+1
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Giorgi Kvilitaja.

90
    Začíná nám devadesátá minuta utkání, které bude s největší pravděpodobností patřit hostujícímu celku. Nastavují se totiž zasloužené čtyři minuty.

88
    Josuha Guilavogui nyní ve vzdušném souboji zahrál rukou a hostující celek bude rozehrávat z útočné poloviny. A tohle jsou situace, které belgickému mužstvu parádně vyhovují.

87
    Slušně vypadající kombinace Wolfsburgu... Felix Klaus poslal míč z pravé strany vápna přes malé pokutové území, ale nikdo v zeleném se do zakončení nedostal.

85
    Domácí celek fauloval a Gent měl standardku. V šestnáctce ale byli jen dva hráči v bílém, hosté už moc neriskují a v posledních minutách si výsledek spíše pohlídají. Renato Steffen dostal žlutou kartu.

84
    Místo tlaku se ale do vápna dostali Belgičané. Laurent Depoitre na levé straně kličkoval a nakonec centroval na vzdálenější tyčku, nikoho v bílém ale tentokráte nenašel.

83
    Hosté se nyní pokoušeli procpat po pravé straně, ale nyní domácí obrana zafungovala na jedničku. Pokračovat se bude odkopem od branky Pervana, moc času ale Vlkům nezbývá.

82
    Wolfsburg je nyní aktivnější, ale jestli není pozdě. William se pokoušel procpat míč do šestnáctky, ale bránící hráči Gentu jej odvrátili jen do autu.

81
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Alessio Castro-Montes.
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Robin Knoche, přichází Felix Klaus.

79
    Dvě obrovské šance domácích po rohovém kopu! Nejdříve byla jedna z hlaviček odvrácena na brankové čáře, následně Wout Weghorst u pravé tyčky neprostřelil obranný val!

78
    Domácí se hned dostali do útoku a na pravé straně vybojovali rohový kop. Ten byl sice hned odvrácen, ale Vlky čeká ještě jedna možnost.
    76. Michael NGADEU - 1:3

76
    Gent právě vstřelil branku!
    Ve Vršovicích známý Míša dává hostujícímu celku velký klid na kopačky! MICHAEL NGADEU se zorientoval ve vápně naprosto skvěle a po sérii hlaviček navyšuje vedení svého celku na dvě branky, tohle už vypadá nadějně pro Gent.

David Panuška

Branky: 20. Joao Victor – 50. Jaremčuk, 65. Depoitre (Odjidja-Ofoe), 76. Ngadeu (Lustig)

Karty:   45. Arnold (WOF), 75. Knoche (WOF), 85. Steffen (WOF) – 45+2. Asare (GNT), 46. Plastun (GNT)

VfL Wolfsburg: Pervan – Knoche (81. Klaus), Bruma, Tisserand – William, Guilavogui, Arnold (70. Nmecha), Steffen – Joao Victor, Weghorst, Brekalo (66. Malli).
    Náhradníci: Menzel – Malli, Klaus, Gerhardt, Roussillon, Mbabu, Nmecha.

KAA Gent: Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Asare – Owusu – Kums, David, Odjidja-Ofoe – Depoitre (90+1. Kvilitaja), Jaremčuk (81. Castro-Montes).
    Náhradníci: Coosemans – Bezus, Dompé, Kvilitaja, Castro-Montes, Mohammadí, Derijck.

Rozhodčí: Irrati – Passeri, Paganessi