Real Sociedad – Leganés 1:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:1 (0:0)
CD Leganés
Pátek 08.11.2019, 21:00 • Reale Arena (San Sebastián) • Španělská LaLiga • 13. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:35:08)

Utkání sledovalo 27 684 diváků.

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 14:23.

Utkání je u konce a domácí rozhodně nejsou spokojeni. Ve druhé půli jsme zase sledovali bojovný fotbal a když se v 63. minutě dostal San Sebastian po Januzajově rohu a hlavičce Mikela Merina do vedení, vypadalo to, že zápas dospěje k předpokládanému konci. Jenže hosté to nezabalili a v 78. minutě se po Mesově centru a hlavičce Júsufa Nasjrího dočkali vyrovnání. Ve zbývajícím času už další gól nepadl a Leganés si tak odváží překvapivý bod za výsledek 1:1.

90+8

90+7
    Další karta. Hostující Kévin Rodrigues vlétl tvrdě do souboje, fauloval, spatřil žlutou kartu a jelikož byla dnes jeho druhá, tak i tu červenou.

90+6
    Mikel Merino byl navíc za tento zákrok jako druhý domácí hráč potrestán žlutou kartou.

90+5
    Další z tvrdých zákroků, kousek od půlky, bude z toho přímý kop pro hostující tým.

90+4
    No a Roberto Rosales dokonce dostal za pomalou rozehrávku autového vhazování žlutou kartu.

90+3
    Vypadá to, že Leganés je s bodem spokojeno, drží míč, nikam se ale neženou.

90+2
    Už se zase pokračuje, hosté rozehrávají od vlastní branky a přesouvají hru k půlce.

90+1
    Cuéllar nevyběhl na míč zrovna nejlépe, musel poté do skluzu a při něm si lehce ublížil. Zase tedy nehrajeme.

90
    Bude se nastavovat šest minut.

89
    Hraje se uprostřed hrací plochy, ani jeden z celků se teď nemůže dostat blíže brance soupeře.

88
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Aitor Ruibal.

87
    V pokutovém území se ke střele dostal domácí Oyarzabal, pálil však vysoko nad.

86
    Po ošetření byl hostující Kenneth Omeruo potrestán žlutou kartou a domácí budou rozehrávat přímý kop.