Toronto – Vegas 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 2:4 (kon.)
Florida – Washington 4:5 (po pr.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | Ottawa – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Chicago – Vancouver 5:2 (kon.) | Colorado – Nashville 9:4 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:2 (kon.)
Arizona – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Minnesota 6:5 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
9:4 (2:1, 6:2, 1:1)
Nashville Predators
Pátek 08.11.2019, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:46:37)

Nasvhille Predators: 24.

Je konec, domácí v dnešním duelu doslova překročili vlastní stín a po hodně špatných výkonech v předchozích zápasech dokázali, díky rekordní druhé třetině, porazit silného soupeře vysokým rozdílem 9:4. Je to výsledek, který je obecně v NHL k vidění jen zřídka, diváci si dnešní gólové galapředstavení užili. Ne tak již gólmani... Pekka Rinne (Nashville) odešel z branky, náhradník Saros také inkasoval několikrát a ani Pavel Francouz (Colorado) nemůže hovořit o tom, že by se mu dnešní zápas povedl.

59:28
    Yannick Weber (Nashville) zachytává nahozený puk za vlastní brankou, ale hosté již moc hrát nechtějí... není divu.

59:00
    Poslední minuta tohoto zápasu.

58:53
    Pavel Francouz (Colorado) má puk ve své lapačce a ve své brance jednu z mnoha čepic, které přilétly na led po hattricku Donskoie.
    57:53 Joonas DONSKOI - 9:4

57:53
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilová hra Colorada! JOONAS DONSKOI si to mezi dvojicí obránců namířil před branku, kde ještě stihl zakončit a nad lapačkou poslat puk do branky. A může slavit – dosáhl svého prvního hattricku v NHL v kariéře! Asistence: André Burakovsky a T.J. Tynan.

57:35
    Colton Sissons (Nashville) se při vlastním oslabení dostal do zakončení, z pravé strany ale nepřekonal Francouze.

57:21
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Matt Duchene – 2 min., sekání).

57:02
    Colorado se vymanilo ze sevření a zaútočilo, Juuse Saros (Nashville) sráží střelu od modré do levého rohu.

56:31
    Colorado sice vyhrálo vhazování ve vlastní třetině, ale hosté následně vybojovali puk a drží soupeře v jeho třetině.

56:15
    Pavel Francouz (Colorado) má puk ve své lapačce, hra přerušena.

54:34
    Valerij Ničuškin (Colorado) spěchá za nahozeným pukem do útočného pásma, jako první je u něho ale Roman Josi (Nashville).

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 1. Makar (Nieto, Graves), 18. MacKinnon (Makar, Burakovsky), 26. Donskoi (MacKinnon, Calvert), 26. Graves (Kadri, Jost), 27. Burakovsky (Kameněv, E. Johnson), 28. Nieto (Compher, Graves), 31. Calvert (MacKinnon, Makar), 34. Donskoi (E. Johnson, MacKinnon), 58. Donskoi (Burakovsky, Tynan) – 13. Ellis (Johansen), 22. F. Forsberg (Arvidsson, Johansen), 25. Duchene (Arvidsson, Josi), 53. C. Smith (Bonino, Grimaldi)

Colorado Avalanche: Francouz (Werner) – Girard, E. Johnson, Cole, Makar, Zadorov, Graves, Barberio – Burakovsky, MacKinnon, Donskoi – Jost, Kadri, Compher – Nieto, Bellemare, Calvert – Ničuškin, Kameněv, Tynan.
    Nashville Predators: Rinne (27. Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Järnkrok, Turris, Duchene – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Watson, Sissons, Mikael Granlund.

Rozhodčí: Nicholson, L’Ecuyer – Pancich, Tobias

Diváci: 17 492