Švýcarsko – Česko 2:4 (kon.)
konec
Švýcarsko
2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
Česko
Pátek 08.11.2019, 14:15 • Patinoire Monthey • Reprezentace do 16 let
Partner:
     
    V prvním utkání jsme proti domácímu Švýcarsku zvítězili a hned zítra nás čeká další utkání v Monthey. Já Vám děkuji za pozornost a zase někdy u české reprezentace na počtenou. (16:28:27)
     
    Konec zápasu.
     
    54:48
    Vyloučení v týmu Česko (Šapovaliv – 2 min., hákování).
     
    50:13
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je THIERRY SCHILD. Asistence: Yanick von Bergen a Jonas Taibel.
     
    49:47
    Vyloučení v týmu Česko (Kulich – 2 min., krosček).
     
    45:32
    Vyloučení v týmu Česko (Jungwirth – 2 min., napadení).
     
    41:27
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Greuter – 2 min., hákování).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    38:05
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ŠIMON SLAVÍČEK. Asistence: Jakub Hrdlička.
     
    37:50
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ADAM BAREŠ. Asistence: Tomáš Trunda.
     
    37:00
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Leibzig – 2 min., napadení).
     
    32:25
    Vyloučení v týmu Česko (Alscher – 2 min., držení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    19:24
    Vyloučení v týmu Česko (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
     
    16:04
    Vyloučení v týmu Česko (Bareš – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).
     
    11:57
    Vyloučení v týmu Česko (Becher – 2 min., napadení).

    Jiří Cícha

    Branky a nahrávky: 7. Taibel, 51. Schild (Bergen, Taibel) – 10. Prčík (Alscher, Šapovaliv), 12. Hujer (Rymon, Jungwirth), 38. Bareš (Trunda), 39. Slavíček (Hrdlička)


    Švýcarsko: Morf (Zaetta) – Dionicio, Füllemann, Naber, Christe, Comolli, Leibzig, Wyser, Bichsel – Müller, Taibel, Greuter – Offner, Reinhard (C), Schild – Namalgue, Kilchenmann, von Bergen – Muff, Weber, Szczepaniec
    Česko: Žalčík (Maleček) – Čech, Hamara, Puchala, Alscher, Prčík, Hrdlička, Němec – Bareš, Šapovaliv, Trunda (C) – Giesl, Kulich, Slavíček – Jungwirth, Hujer, Rymon – Becher, Sapoušek, Šiler – Soukup

    Rozhodčí: Castelli, Ruprecht – Stalder, Urfer