Mönchengladbach – W. Brémy 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Leverkusen 0:2 (kon.) | Freiburg – Frankfurt 1:0 (kon.)
SC Freiburg
1:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Neděle 10.11.2019, 18:00 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:05:51)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 8:10. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:13.

Nakonec jsme se dočkali velice napínavého a nesportovního konce zápasu, ve kterém dohromady padly hned tři červené karty a Freiburg zvítězil těsně 1:0.
    Už v 8. minutě se dostal do šance Höler, ale Rönnow jej vychytal. O pět minut později mohli jít hosté do vedení, ale střela Durma jen orazítkovala horní tyč. V 30. minutě šel Paciência uvnitř vápna k zemi a hosté získali penaltu, která ale byla nakonec odvolána. V nastavení první půle ale uviděl druhou žlutou a následně tak červenou kartu Fernandes.
    Do druhé půle vstoupili domácí velice aktivně, ale dlouho nemohli vstřelit branku. Té se ale nakonec přece jen dočkali, když se v 77. minutě prosadil Petersen. Posléze se Frankfurt dostal do několika šancí, ale ani jedna neskončila gólem. V závěru nastaveného času ovšem přišla velká roztržka, po které uviděli červené karty Abraham a Grifo.

Také po odpískání konce zápasu jsou na hrací ploše menší roztržky, ale nevypadá to, že by měla padnout další karta.

90+11

90+10
    Vincenzo Grifo, který už nebyl zapojen ve hře a seděl na střídačce uviděl také červenou kartu, jelikož zasáhl právě Abrahama při roztržce do obličeje!

90+9
    Ovšem stále ještě není konec zápasu, protože rozhodčí Dr. Felix Brych se jde podívat na video a vypadá to na další červenou kartu!

90+8
    Po velké roztržce má Freiburg autové vhazování na své polovině.

90+6
    Tak tohle je absolutně za hranou! Hostující kapitán David Abraham šel pro míč do zámezí, přičemž složil domácího trenéra a viděl od rozhodčího červenou kartu!

90+5
    Hosté ještě dostali míč do vápna, kde přišlo zakončení z voleje, která ale bylo zblokováno.

90+4
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Nico Schlotterbeck.

90+4
    Frustrovaný David Abraham uviděl za svůj tvrdý faul pouze žlutou kartu.

90+2
    Závěr zápasu je ale hodně dramatický, ale i další nákop domácích skončil pouze v moci hostujícího gólmana.

90+1
    Martin Hinteregger se opět ocitl v šanci, ale jeho zakončení ani tentokrát neskončilo gólem.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

88
    Domácí nyní mají míč pod kontrolou a dál se snaží něco vymyslet a vstřelit rozhodující gól.

86
    Freiburg se sice dostal do šestnáctky soupeře, ale následná střela nakonec zamířila vedle brány.

84
    Bas Dost, kterého dnes nešlo moc vidět zkoušel zakončit z voleje, ale minul domácí bránu.

83
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází André Silva.