Detroit – Boston 4:2 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 4:1 (kon.) | Edmonton – New Jersey 4:0 (kon.)
Tampa – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:1 (kon.)
Edmonton Oilers
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
New Jersey Devils
Sobota 09.11.2019, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:45:27)

New Jersey Devils: 26.

Dnešní duel zvládli domácí s naprostým přehledem. Do utkání vstoupily sice oba týmy poněkud rozpačitě, spíše jsme sledovali nějaké veřejné bruslení, než pořádný zápas... Utkání dostalo patřičné obrátky až od druhé třetiny, kdy také začaly padat nějaké ty góly. Naneštěstí pro fanoušky New Jersey, pouze a jen do sítě i dnes neškodných Ďáblů. Pro Mikko Koskinena poměrně snadné čisté konto, první v této sezóně.

59:25
    Na straně Ďáblů dnes podal Pavel Zacha velmi slušný výkon, byl hodně vidět, ale to se pak dá říci snad jen o Hallovi.. zbytek týmu jako by na ledě dnes nebyl.

59:00
    Poslední minuta tohoto zápasu, Pavel Zacha (New Jersey) statečně bojoval s trojnásobnou přesilou, ale nakonec ve třetině Olejářů upadl na led a o puk přišel.

57:51
    Riley Sheahan (Edmonton) udržel kotouč na své holi, ve vlastní třetině, hosté poté vyklidili pásmo s odešli střídat.

57:30
    Utkání se chýlí ke svému konci, Olejáři dnes potvrdí roli favorita a připíší si povinné body.

56:15
    Puk za brankou Coryho Schneidera, hosté se snaží rozehrát, ale jsou pod tlakem útočícího soupeře.

55:16
    Zatím nikoliv, P. K. Subban (New Jersey) poslal puk do třetiny soupeře a elitní formace domácích odchází střídat.

54:58
    Elitní lajna Olejářů nyní v útočném pásmu, bude z toho pátý gól v síti Devils?

54:07
    Na chvíli se dostala do útoku lajna Pavla Zachy, ale to bylo asi tak všechno.

53:41
    Edmonton nyní nechává přece jenom trochu více prostoru soupeři, New Jersey má ale problém i tak s přechodem středního pásma.

52:27
    Edmonton rozehrává, ale nepřesně, puk získávají hosté, kteří tak otáčí hru.

51:37
    Cory Schneider (New Jersey) měl nyní na svém brankovišti plné ruce práce, dokonce za ním zazněla i branková konstrukce!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 22. Draisaitl (Nugent-Hopkins, Persson), 36. Haas (Benning, K. Russell), 37. Neal (Chiasson, Persson), 47. Chiasson (Nugent-Hopkins, McDavid)

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Nurse, Bear, Klefbom, Persson, K. Russell, Benning – Draisaitl, McDavid, Kassian – Neal, Nugent-Hopkins, Chiasson – Khaira, Sheahan, J. Archibald – M. Granlund, Haas, P. Russell.
    New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – A. Greene, Vatanen, Butcher, P. K. Subban, Müller, Severson – Hall, Hischier, Palmieri – J. Boqvist, J. Hughes, Bratt – Coleman, Zacha, N. Gusev – Wood, Zajac, Simmonds.

Rozhodčí: Sutherland, Meier – Gibbons, Murphy

Diváci: 17 240