Zlín – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Opava | 0:0 (kon.) | | | Jablonec – Sparta | 2:2 (kon.) |
Třinec – Líšeň | 1:1 (kon.) | | | Vyšehrad – Pardubice | 0:2 (kon.) | | | Chrudim – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Chelsea – Crystal Palace | 2:0 (kon.) | | | Burnley – West Ham | 3:0 (kon.) | | | Newcastle – Bournemouth | 2:1 (kon.) |
Southampton – Everton | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Sheffield Utd. | 1:1 (kon.) | | | Leicester – Arsenal | 2:0 (kon.) |
Alavés – Valladolid | 3:0 (kon.) | | | Valencia – Granada | 2:0 (kon.) | | | Eibar – Real Madrid | 0:4 (kon.) |
Barcelona – Celta Vigo | 4:1 (kon.) |
Hertha – RB Lipsko | 2:4 (kon.) | | | Mohuč – Union Berlín | 2:3 (kon.) | | | Paderborn – Augsburg | 0:1 (kon.) |
Schalke – Düsseldorf | 3:3 (kon.) | | | Bayern – Dortmund | 4:0 (kon.) |
Brescia – Turín | 0:4 (kon.) | | | Inter – Hellas Verona | 2:1 (kon.) | | | Neapol – Janov | 0:0 (kon.) |
Brest – PSG | 1:2 (kon.) | | | Lille – Méty | 0:0 (kon.) | | | Monaco – Dijon | 1:0 (kon.) |
Remeš – Angers | 0:0 (kon.) | | | Štrasburk – Nîmes | 4:1 (kon.) |
Žilina – Ružomberok | 1:2 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 4:0 (kon.) | | | Trnava – Pohronie | 3:2 (kon.) |
Dunajská Streda – Trenčín | 3:1 (kon.) | | | Sereď – Nitra | 0:1 (kon.) |
Benešov – Příbram B | 1:1 (3:5 po pen.) | | | Vltavín – Štěchovice | 1:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Motorlet | 1:1 (6:7 po pen.) |
Domažlice – Táborsko | 1:2 (kon.) |
Zbuzany – Dukla B | 6:3 (kon.) | | | Ústí n/O – Velvary | 2:3 (kon.) | | | Živanice – Přepeře | 1:1 (3:4 po pen.) |
Ostrava B – Znojmo | 4:0 (kon.) | | | D. Benešov – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Kroměříž – Hlučín | 2:0 (kon.) |
Blansko – Uničov | 2:1 (kon.) | | | Vrchovina – Zlínsko | 1:4 (kon.) | | | Vyškov – Uh. Brod | 3:2 (kon.) |
Hr. Králové – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Pardubice – Brno | 3:3 (4:2 po pen.) | | | Zlín – Slovácko | 1:1 (3:4 po pen.) |
Meteor – Plzeň | 0:2 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 5:0 (kon.) | | | Ostrava – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Pardubice – Brno | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Slovácko | 2:2 (0:2 po pen.) |
Meteor – Plzeň | 0:5 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 3:5 (kon.) | | | Ostrava – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) |
Dubnica – Žilina B | 1:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Púchov | 1:0 (kon.) | | | Poprad – Podbrezová | 1:2 (kon.) |
Skalica – Slovan Bratislava U21 | 3:1 (kon.) |
Wisła Pł. – Cracovia | 0:0 (kon.) | | | Legia – Zabrze | 5:1 (kon.) | | | Wisla Krakov – Arka | 0:1 (kon.) |
Gençlerbirliği – Kayserispor | 2:1 (kon.) | | | Rizespor – Antalyaspor | 1:0 (kon.) | | | Sivasspor – Konyaspor | 2:0 (kon.) |
Gaziantep – Galatasaray | 0:2 (kon.) |
konec
MFK Vyškov
3:2
(2:0)
ČSK Uherský Brod
87
|
Žlutou kartu dostává Jaroš (MFK Vyškov).
|
|
72
|
Žlutou kartu dostává Jaroněk (ČSK Uherský Brod).
|
|
55
|
Žlutou kartu dostává Malenovský (ČSK Uherský Brod).
|
Branky:
11. Klesa, 20. Harba, 90+1. Harba – 52. Chwaszcz, 76. Josefík
Rozhodčí: S. Vejtasa – P. Líkař, J. Rosický
Diváci: 133
Karty: 87. Jaroš (VKV) – 55. Malenovský (UBR), 72. Jaroněk (UBR)
Neproměněná penalta:
MFK Vyškov:
Spurný – Hanuš (78. Matocha), Smrčka, Němeček (87. Jaroš), Krejčí, Lahodný, Křivánek (66. Langer), Sečkář, Klesa (K), Harba, Fila (53. Tshiwabwa)
Náhradníci: Čech – Tshibwabwa, Zbořil, Langer, Matocha, Jaroš, Korovikov
Trenér:
ČSK Uherský Brod: Dostál – Flasar, Malenovský, Shwaszcz, R. David, T. Mareš (47. Sedláček), Sklenář, M. David (82. Mléčka), Josefík, L. Mareš (47. Jaroněk), Vrága (K)
Náhradníci: Horáček – Jaroněk, Mléčka, Sedláček
Trenér:
Náhradníci: Čech – Tshibwabwa, Zbořil, Langer, Matocha, Jaroš, Korovikov
Trenér:
ČSK Uherský Brod: Dostál – Flasar, Malenovský, Shwaszcz, R. David, T. Mareš (47. Sedláček), Sklenář, M. David (82. Mléčka), Josefík, L. Mareš (47. Jaroněk), Vrága (K)
Náhradníci: Horáček – Jaroněk, Mléčka, Sedláček
Trenér:
Rozhodčí: S. Vejtasa – P. Líkař, J. Rosický
Diváci: 133
Gerard Filip