Opava – Havlíčkův Brod 7:4 (kon.) | Nový Jičín – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 2:9 (kon.)
Mostečtí Lvi – Nová Paka 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 4:3 (2:1 po s.n.) | Řisuty – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Trutnov – Bílina 5:4 (1:0 po s.n.) | Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 3:4 (0:2 po s.n.) | David Servis – Klatovy 5:4 (kon.)
Písek – Kobra 6:4 (kon.) | Tábor – Příbram 0:2 (kon.) | Kolín – China Golden Dragon 10:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
3:4 (0:3, 1:0, 2:0 - 0:0)
HC Dvůr Králové n. Labem
Sobota 09.11.2019, 18:00 • Městský zimní stadion Jablonec nad Nisou • 2. liga skupina Sever (ČR) • 17. kolo

Z Jablonce nad Nisou vám přejeme pěkný večer a u dalších on-line přenosů se těším zase někdy na počtenou. (20:35:50)

Domácí po výhře v Bílině potvrdili, že se zvedají a po špatné první třetině předvedli proti velkým favoritům ze Dvora Králové nad Labem výborný výkon. Vlci dokázali stáhnout tříbrankovou ztrátu, když 16 vteřin před sirénou dokázali vyrovnat. V prodloužení byli lepší, ale vítězný gól dát nedokázali, a tak rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich byli hosté lepší, když se prosadili Hoskovec s Luštincem.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RODOS Dvůr Králové n. Labem. Autorem vítězného nájezdu byl JAKUB HOSKOVEC.

4. série
    0:2
    Tomáš Nezbeda musel dát, zkoušel blafák do forhendu, ale Čáp s ní ukázkově vybruslil a nenechal mu prostor k zakončení.

3. série
    0:2
    JAKUB LUŠTINEC volil střelu pod vyrážečku a skóruje!

3. série
    0:1
    Kačírek z Jablonce zkoušel blafák, ale neuspěl.

2. série
    0:1
    JAKUB HOSKOVEC předvedl ukázkový blafák do bekhendu.

2. série
    0:0
    Maďar to zkoušel opět mezi betony, ani on neuspěl.

1. série
    0:0
    Hrazdira vystřelil vedle.

1. série
    0:0
    Miškovský nepropasíroval puk mezi betony.

Začínají domácí. Jako první pojede Miškovský.

Samostatné nájezdy začínají.

Nyní probíhá úprava ledové plochy a pak o vítězi zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

65:00
    Ještě po závěrečné siréně dostává dvouminutový trest domácí Tomáš Plíhal za hrubost.

64:59
    V závěrečných sekundách ještě měli šanci hosté, ale Valášek s Půhoným dokončili akci až po siréně a dostávají od domácích co proto.

64:38
    Od modré pálil na druhé straně Valášek, ale Mašek vyráží betonem.

63:47
    Domácí jsou v prodloužení jasně lepší! Teď měl rozhodnutí na holi Miškovský a vzápětí spálil tutovku Kačírek.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 35. Pilař, 52. Plíhal (Čechura), 60. Pavlů (Plíhal) – 9. Tondr (Hrazdira, Brokeš), 11. Dušek (Půhoný), 16. Mocek (Šedivý, Brokeš), rozh. náj. Hoskovec