Havlíčkův Brod – Šumperk 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Klatovy – Příbram 3:2 (1:0 po s.n.)
Písek – China Golden Dragon 5:3 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 4:7 (kon.) | Žďár n/S – Kopřivnice 5:2 (kon.)
Kobra – David Servis 6:2 (kon.) | Tábor – Kolín 3:5 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 5:1 (kon.)
Děčín – Mostečtí Lvi 6:7 (kon.) | Vrchlabí – Nová Paka 4:5 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:3 (po pr.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (3:2, 1:0, 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 30.11.2019, 17:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Východ • 22. kolo

To je dnes ode mne vše. Za děkovačky domácího týmu Vám přeji krásný víkend. (19:24:45)

Havlíčkův Brod je tak teprve druhým týmem, který dokázal porazit suverénní Šumperk. K vidění byla vidět kvalitní hra ve vysokém tempu, která se lámala v přesilovkách.

Je tu konec! Poslední perioda nabídla velké drama, kdy se podařilo Šumperku v přesilové hře snížit stav utkání. Do konce zápasu zbývaly ještě tři minuty, které se podařilo Havlíčkovu Brodu ubránit.

59:54
    Kotouč pomalu letí přes celé hřiště!

59:48
    Puk je v rohu kluziště, kde ho drží Tomáš Semrád.

59:30
    Draci se dožadovali faulu. Rozhodčí však jen kroutí hlavou. Hosté hrají stále v šesti.

59:22
    Na kotouči jsou ale domácí, kteří však nemohou dostat kotouč pryč z vlastní třetiny.

58:00
    Bruslaři dostali kotouč za bránu Šumperka. Hosté se ale dostali ke kotouči a mohou založit útok.

57:01
    Draci právě vstřelili branku!
    Draci snižují náskok domácích. Kapitán hostujícího týmu PETR GEWIESE vystřelil přes obránce. Jeho skrytá střela byla navíc velice přesná a prošla přes Martina Holíka. Bez asistence

56:39
    Petr Kuchta jel ve vlastním oslabení sám na brankáře! Puk mu ale utekl.

56:33
    Ke střele se dostal Daniel Vachutka. Jeho ránu však tečoval mimo Jakub Kadlec.

55:54
    Nahození od modré čáry však neprošlo přes bránící hráče, a Bruslaři tak vyhazují.

55:24
    Draci se dostali ke kotouči a znovu drží oponenta v pevném sevření.

55:16
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., faul loktem).

54:55
    Domácí vyhráli vhazování a mohou vystřídat.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 7. Semrád (Ludvík, Kadlec), 8. Třetina (Semrád, Kadlec), 18. Třetina (Přidal, Semrád), 31. Juráň (Vala, Matušík) – 11. Milfait (Drtil, Vachutka), 15. Hroch (Drtil, Sedlák), 58. Gewiese

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Nepokoj, Semrád, Pospíchal, Vala, Kliment, Benák – Kadlec, Třetina (C), Přidal – Juráň, Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Cachnín, Ludvík – Pejchal
    DRACI PARS ŠUMPERK: Wanecki (Peksa) – Kabelka, Gewiese (C), Řezáč, Drtil, Haloda, Sedlák (A), Plhal – Scheuter, Kofroň, Spratek, Müller, Krejčiřík, Vachutka, Jaroš, Pokorný, Milfait (A), Hroch, Horký, Urban, Antonov

Rozhodčí: Martin Maťašovský – Martin Musil, Jan Vašíček