1:13 (1:1, 0:9, 0:3)
Švédsko
Sobota 09.11.2019, 09:15 • Tampere Areena • Euro Floorball Tour (junioři)

To je z mé strany pro tuto chvíli vše. Přejí hezký zbytek dne. (11:18:41)

Skončilo nám druhé utkání českých mladíků na EFT ve Finsku. Utkání po vyrovnané první třetině se přehouplo na stranu Švédska, které si výsledek pohlídalo, s chutí si zastřílelo a po zásluze vyhrálo 13:1. Klíčovým okamžikem se stala asi první třetina, ve které měli čeští hráči pětiminutovou přesilovou hru posílenou o další dvouminutový trest. V této dlouhé přesilové hře 5 na 3 a následně 5 na 4, ale žádný gól nedali.

Počet střel: 19 – 40.

Nejlepší hráči: Ondřej Papoušek (Česko) a Filip Eriksson (Švédsko)

60:00

57:53
    Karlsson teď nedokázal sám před českou bránou zakončit.

57:40
    Míček ale nepropálil připravený blok!

57:35
    Volný úder pro český tým z hranice brankoviště.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:30
    Další rychlá akce švédského týmu, která nebyla přesně zakončena.

54:39
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je EMIL LOGDBERG. Asistence: Filip Eriksson.

53:20
    Švédi to teď zkouší dopředu postupným útokem z vlastní poloviny.

52:00
    Hra se nám teď přestěhovala do středu hřiště. Kombinační hra oběma týmům teď příliš nejde.

50:43
    Autorem branky je MALTE LUNDMARK. Asistence: Filip Eriksson.

49:30
    Švédský tým drží míček a kontroluje hru.

47:49
    Švédsko vstřílí další gól a opět u toho byla nedůslednost českého týmů na míčku. EMIL RUUD vypíchl míček jednomu z českých hráčů, připravil si ho ke střele a zamířil přesně pod horní tyč. Bez asistence.

46:00
    Po gólové druhé třetině zatím sledujeme klidnější pasáž hry.

44:30
    Český tým teď zahrával volný úder z rohu hřiště. K zakončení se nedostal.

MCh

Branky a nahrávky: 5. Burian (Hemerka) – 20. Peil (Hammarstedt), 21. Astrom (Kalentun), 29. Olsoon (Peil), 30. Eriksson (Windfeldt), 30. Ruud (Jacobsson), 31. Peil (Olsson), 34. Peil (Hammarstedt), 38. Kalentun (Eriksson), 40. Lundmark, 40. Lundmark (Eriksson), 48. Ruud, 51. Lundmark (Eriksson), 55. Logdberg (Eriksson)

Česko: Jurčo (Zavřel) – Punčochář, Čermák Mar., Malič, Kawulok, Kuchynka, Vojtíšek, Piskáček, Bachmaier – Forman, Hemerka, Havlas – Klápa, Stránský, Burian – Papoušek, Majer, Čermák Mat.- Kočandrle, Rod, Dufek, Stránský
    Švédsko: Crona (Axelsson) – Astrom, Hjalm, Johansson, Hjelm, Logdberg, Carlsson, Kalentun, Eriksson, Lundmark, Ruud, Olsson, Peil, Knuthas, Hammarstedt, Jasobsson, Windfeldt, Carlsten, Karlsson

Rozhodčí: Henri Heinola , Manu Marttinen