Val.Meziříčí – Uh.Ostroh 4:10 (kon.) | Brumov – Uh. Hradiště 6:6 (kon.) | Moravská Třebová – Lokomotiva Č. Třebová 3:11 (kon.)
HC Turnov – Lomnice n/P 7:0 (kon.) | Písek – Pilsen Wolves 0:0 (09:00) | Ústí n/L – Roudnice 9:7 (kon.)
Humpolec – Čáslav 18:1 (kon.) | Chotěboř – Moravská Třebová 2:8 (kon.) | Přerov – Opava 5:8 (kon.)
SK Černošice – Příbram B 3:11 (kon.) | Frýdlant – HC Varnsdorf 6:1 (kon.) | Lev Benešov – Neratovice 4:4 (kon.)
Warriors Brno – SHKM Hodonín 6:14 (kon.) | Litoměřice – Kralupy n. Vltavou 0:0 (09:00) | Trutnov – Nový Bydžov 8:4 (kon.)
Písek – Strakonice 22:2 (kon.) | Opočno – Jaroměř 12:4 (kon.) | Chrudim – Litomyšl 3:11 (kon.)
Slaný – Smíchov 1913 1:11 (kon.) | Litoměřice – Louny 3:11 (kon.) | Polička – Žamberk 4:9 (kon.)
N.Město nM – Náchod 4:18 (kon.) | Děčín – Neratovice 8:2 (kon.) | Pilsen Wolves – Lev Benešov 11:2 (kon.)
Kopřivnice – HC Karviná 17:6 (kon.) | ICE DRAGONS Telč – Velké Meziříčí 5:1 (kon.) | Slavia – Spartak Žebrák 3:8 (kon.)
Orli Znojmo – Technika Brno 7:2 (kon.) | Stadion Cheb B – Klášterec nO 4:7 (kon.) | Č. Krumlov – Veselí nLuž. 4:5 (kon.)
Příbram B – V.Popovice 6:2 (kon.) | Berounští Medvědi – Kobra B 4:5 (kon.) | Břeclav – Žihadla Moravské Budějovice 2:5 (kon.)
Rakovník – Tatran Sedlčany 3:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:6 (kon.) | Velká Bíteš B – Blansko 4:9 (kon.)
Čerti Ostrov – Tachov 2:13 (kon.) | Světlá nS – Skuteč 14:1 (kon.) | HC Vimperk – HC Domažlice 6:2 (kon.)
Tábor – Klatovy 4:1 (kon.) | Milevsko – Lvi 2009 3:2 (kon.) | Prostějov 1913 – Studénka 17:2 (kon.)
HC Nymburský Lev – Vlašim 10:3 (kon.) | Poděbrady – Kralupy n. Vltavou 6:2 (kon.) | Opava – Poruba 1:9 (kon.)
Kopřivnice – Uničov 0:12 (kon.) | Jindřichův Hradec – Třemošná 3:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – ZILVAR 6:9 (kon.)
Nový Jičín – Vrchlabí 3:7 (kon.) | Vsetín – Uh.Brod 11:0 (kon.) | Warriors Brno – Zstávka u Brna 8:9 (kon.)
konec
HC Orli Znojmo
7:2 (4:0, 3:1, 0:1)
VSK Technika Hokej Brno
Sobota 09.11.2019, 10:00 • Nevoga arena Znojmo • Liga mladších žáků ''D' • 11. kolo
Partner:
     
    54:04
    Vyloučení v týmu HC Orli Znojmo (Adam Kylián – 2 min., podrážení). (18:20:24)
     
    52:00
    Vyloučení v týmu HC Orli Znojmo (Petr Fiala – 2 min., podrážení).
     
    50:28
    Technika právě vstřelila branku!
    Autorem branky z trestného střílení je ONDŘEJ CHARVÁT.
     
    44:57
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Martin Novotný – 2 min., podrážení).
     
    38:48
    Orli Znojmo právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ HOBZA. Asistence: Ondřej Ruml a Lukáš Tkadlec.
     
    37:32
    Orli Znojmo právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ RUML. Asistence: Matěj Stibůrek.
     
    36:24
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Martin Novotný – 2 min., napadení).
     
    30:35
    Technika právě vstřelila branku!
    Autorem branky je EFE HAN ÖZTORUN. Asistence: Jakub Polák.
     
    28:00
    Orli Znojmo právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ RUML. Asistence: Martin Veselý.
     
    23:09
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Sidney Robinson.
     
    15:38
    Orli Znojmo právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MARTIN VESELÝ. Asistence: Ondřej Ruml.
     
    15:19
    Orli Znojmo právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MARTIN VESELÝ. Asistence: Petr Fiala.
     
    14:17
    Vyloučení v týmu HC Orli Znojmo (Ondřej Hobza – 2 min., podrážení).
     
    11:57
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Efe Han Öztorun – 2 min., podrážení).
     
    10:27
    Vyloučení v týmu HC Orli Znojmo (Matěj Stibůrek – 2 min., podrážení).
     
    10:10
    Orli Znojmo právě vstřelili branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ TKADLEC. Asistence: Ondřej Hobza.
     
    6:54
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Jakub Polák – 2 min., podrážení).
     
    2:07
    Orli Znojmo právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ RUML.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

    Branky a nahrávky: 3. Ruml, 11. Tkadlec (Hobza), 16. Veselý (Fiala), 16. Veselý (Ruml), 28. Ruml (Veselý), 38. Ruml (Stibůrek), 39. Hobza (Ruml, Tkadlec) – 31. Öztorun (Polák)


    HC Orli Znojmo:
    VSK Technika Hokej Brno:

    Rozhodčí: David Paul, Michal Ludvík

    Diváci: 68