Švédsko – Rusko | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Finsko – Česko | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Detroit – Boston | 4:2 (kon.) | | | Winnipeg – Vancouver | 4:1 (kon.) | | | Edmonton – New Jersey | 4:0 (kon.) |
Tampa – Buffalo | 5:3 (kon.) | | | NY Islanders – Florida | 2:1 (kon.) |
Finsko – Česko | 1:2 (po pr.) |
Česko – Finsko | 1:2 (kon.) |
Švédsko – Česko | 3:1 (kon.) |
Rusko – Česko | 4:0 (kon.) | | | Kanada white – Česko | 2:3 (po pr.) |
Opava – Havlíčkův Brod | 7:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Mor. Budějovice | 4:1 (kon.) | | | SHK Hodonín – Šumperk | 2:9 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Nová Paka | 5:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Val. Meziříčí | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Řisuty – Vrchlabí | 1:5 (kon.) |
Trutnov – Bílina | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | David Servis – Klatovy | 5:4 (kon.) |
Písek – Kobra | 6:4 (kon.) | | | Tábor – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Kolín – China Golden Dragon | 10:2 (kon.) |
Švýcarsko – Česko | 0:6 (kon.) |
Švýcarsko – Česko | 4:5 (kon.) |
Rusko – Slovensko | 3:2 (po pr.) |
HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 0:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 5:2 (kon.) | | | Studénka Sledge – Zlín sledge | 4:3 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Tomahawk | 5:1 (kon.) | | | HC Čápi – Tango Klatovy | 2:5 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – Black Dogs Budweis | 2:4 (kon.) |
po s.n.
HC Stadion Cheb B
4:5
(1:1, 0:1, 3:2 - 0:0)
TJ Apollo Kaznějov
58:45
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Miroslav Brand – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
55:23
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Lukáš Tyll – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
55:23
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Lukáš Tyll – 2 min., hákování). Trest odpyká Karel Valečka.
|
|
53:44
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Michal Hanzlíček – 2 min., podrážení).
|
|
45:38
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb B (Petr Kořán – 2 min., držení).
|
|
44:16
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Josef Urbánek – 2 min., podrážení).
|
|
33:55
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (David Baďouček – 2 min., podrážení).
|
|
33:43
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Lukáš Tyll – 2 min., vysoká hůl).
|
|
32:45
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Josef Urbánek – 2 min., podrážení).
|
|
22:32
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb B (Jan Mráz – 2 min., podrážení). Trest odpyká Michal Maydl.
|
|
20:24
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb B (Jakub Truhlář – 2 min., vysoká hůl).
|
|
15:59
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Kryštof Holub – 2 min., nesportovní chování). Trest odpyká Karel Valečka.
|
|
15:15
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Miroslav Brand – 2 min., krosček).
|
|
8:33
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb B (Jiří Strecker – 2 min., podrážení).
|
|
3:44
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Josef Urbánek – 2 min., sekání).
|
|
2:16
|
Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb B (Martin Strecker – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
20. Račanský (Strýček), 45. Hlavatý (Račanský, Truhlář), 51. Hlavatý (Truhlář), 60. Truhlář (Šafařík, Račanský) – 7. Samek (Baďouček), 22. Tyll, 48. Markov (Valečka), 56. Samek (Valečka), 60. Markov (TS)
Rozhodčí: Lukáš Pastier — Tadeáš Hanák, Jan Červenka
Diváci: 60
Neproměněná penalta:
HC Stadion Cheb B:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Apollo Kaznějov:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Apollo Kaznějov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lukáš Pastier — Tadeáš Hanák, Jan Červenka
Diváci: 60