Uh. Hradiště – Brumov 0:0 (10:00) | Uh. Hradiště – Brumov 0:0 (10:00) | Uh. Hradiště – Brumov 0:0 (10:00)
Č. Lípa – HC Turnov 4:7 (kon.) | Uh. Hradiště – Brumov 4:6 (kon.) | SK Černošice – Kolín B 8:7 (kon.)
Boskovice – Blansko 10:2 (kon.) | Břeclav – Kroměříž 6:1 (kon.) | Velká Bíteš B – Uničov 1:2 (po pr.)
Králův Dvůr – Vlašim 1:0 (po s.n.) | Frýdlant – Lomnice n/P 8:3 (kon.) | Krnov – Rožnov A 7:4 (kon.)
Frýdek-M. "B" – Studénka 1:4 (kon.) | H. Benešov – HC Wolves Český Těšín 2:9 (kon.) | Humpolec – Pelhřimov 4:5 (kon.)
Milevsko – Strakonice 6:3 (kon.) | Velké Meziříčí – Březina 6:2 (kon.) | Mělník – Lev Benešov 5:3 (kon.)
Bohumín – HC Karviná 4:3 (kon.) | V.Popovice – Poděbrady 9:5 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Žabonosy 3:1 (kon.)
po s.n.
HK Králův Dvůr
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Rytíři Vlašim
Sobota 09.11.2019, 17:00 • ZS Beroun • Krajská liga: Středočeský kraj • 9. kolo
Partner:
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Králův Dvůr.

    Autorem branky z trestného střílení je JAKUB MAHEL. (20:05:05)
     
    63:36
    Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Tomáš Horálek – 2 min., sekání).
     
    62:18
    Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Martin Matějka – 2 min., sekání).
     
    60:22
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Jan Veselý – 2 min., hákování).
     
    56:25
    Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Martin Svoboda – 2 min., vysoká hůl).
     
    51:40
    Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Jan Pessr – , plivnutí).
     
    46:40
    Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Jan Pessr – 5 min., plivnutí). Trest odpyká Martin Říha.
     
    43:36
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Ondřej Klimeš – 2 min., napadení).
     
    34:50
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Jakub Mahel – 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
     
    32:50
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Jakub Mahel – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
     
    29:47
    Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Tomáš Horálek – 2 min., hákování).
     
    28:35
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Ondřej Klimeš – 2 min., hákování).
     
    27:45
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Jan Veselý – 2 min., krosček).
     
    22:04
    Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Adam Herwig – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
     
    22:04
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Miroslav Žáček – 2 min., podrážení). Trest odpyká Patrik Pánek.
     
    22:04
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Miroslav Žáček – 2 min., podrážení). Trest odpyká Patrik Pánek.
     
    22:04
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Miroslav Žáček – 2 min., podrážení). Trest odpyká Patrik Pánek.
     
    17:45
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Ondřej Šnaidauf – 2 min., sekání).
     
    14:41
    Vyloučení v týmu HK Králův Dvůr (Ondřej Klimeš – 2 min., hákování).
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

    Branky a nahrávky: rozh. náj. Mahel (TS)


    HK Králův Dvůr:
    HC Rytíři Vlašim:

    Rozhodčí: Pavel Hrčka — Petr Čajan, Zdeněk Kálal

    Diváci: 50