Hr. Králové – Olomouc 3:2 (kon.) | Pardubice – Brno 3:3 (4:2 po pen.) | Zlín – Slovácko 1:1 (3:4 po pen.)
Meteor Praha – Plzeň 0:2 (kon.) | Sparta – Slavia 5:0 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
po penal. (4:2)
FK Pardubice
3:3 (2:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 09.11.2019, 11:00 • UMT Pardubice - Ohrazenice • Celostátní liga staršího dorostu • 14. kolo
     
    Konec zápasu. (12:58:33)
     
    5. série
    4:2
    Řehák proměňuje.
     
    4. série
    3:2
    Aldin neproměňuje.
     
    4. série
    3:2
    Gočaltovský neproměňuje.
     
    3. série
    3:2
    Lacík proměňuje.
     
    3. série
    3:1
    Šimek proměňuje.
     
    2. série
    2:1
    Ševčík proměňuje.
     
    2. série
    2:0
    Čermák proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Lhotecký neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Kubart proměňuje.
     
    Střílení penalt začíná.
     
    90
    Druhý poločas skončil.
     
    90
    Brno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ ENDL.
     
    87
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Balog, přichází Koukola.
     
    78
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Vítek, přichází Lebiš.
     
    76
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je SAMUEL ŠIMEK.
     
    74
    Domácí po rohu orazítkovali tyč brněnské brány!
     
    62
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jambor, přichází Kamenský.
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Fila, přichází Lhotecký.
     
    56
    Brno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je IBRAHIM ALDIN.

    Lukáš Ouředník

    Branky: 17. Balog (pen.), 36. Vítek, 76. Šimek – 56. Aldin, 90. Endl

    Penaltový rozstřel:

    1. série:
    1:0   Kubart (PCE)
    1:0   Lhotecký (BNO)
    2. série:
    2:0   Čermák (PCE)
    2:1   Ševčík (BNO)
    3. série:
    3:1   Šimek (PCE)
    3:2   Lacík (BNO)
    4. série:
    3:2   Gočaltovský (PCE)
    3:2   Aldin (BNO)
    5. série:
    4:2   Řehák (PCE)


    FK Pardubice: Vyhnálek – Kurka, Balog, Sychra, Gočaltovský, Čermák, Řehák (C), Formáček, Šimek, Kubart, Vítek
    Náhradníci: Koukola, Kopecký, Lebiš, Novák

    FC Zbrojovka Brno: Formánek (C) – Žalud, Jambor, Šmíd, Lacík, Purrini, Kotásek, Endl, Aldin, Fila, Kramár
    Náhradníci: Špelda, Kamenský, Lhotecký, Ševčík

    Rozhodčí: Bureš – Hájek, Ujec