Montreal – Los Angeles 3:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 4:1 (kon.) | Washington – Vegas 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 3:2 (2:1 po s.n.) | Toronto – Philadelphia 2:3 (1:2 po s.n.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Columbus 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 2:3 (po pr.) | San Jose – Nashville 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Florida 5:6 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Dallas 3:2 (po pr.) | Vancouver – New Jersey 1:2 (kon.)
Detroit – Vegas 3:2 (kon.)
Montreal Canadiens
3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
Los Angeles Kings
Neděle 10.11.2019, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (03:54:53)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Tatar (Montreal) 0+1, 3 střely, čas na ledě 13:55

1. Shea Weber (Montreal) 2+0
    2. Carey Price (Montreal) 31 zák., 2 góly, 93,9%
    3. Jonathan Quick (Los Angeles) 34 zák., 3 góly, 91,9%

A je tu konec zápasu. Ve třetí třetině se prosadili pouze hosté,když se se štěstím prosadil Blake Lizotte, který vstřelil první gól v NHL. Kings v závěru dotahovali a snažili se vyrovnat,ale Price dnes podal výborný výkon. Quick si ve třetí třetině připsal také několik skvělých šancí a do poslední chvíle držel naděje Los Angeles.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 37, Hosté – 33.

59:57
    Weber zblokoval střelu od modré!

59:30
    Price si připisuje zákrok proti střele od mantinelu!

59:20
    Kings mají kotouč ve třetině soupeře a střílí ze všech pozic!

58:43
    Price zastavuje kotouč po střele od modré.

58:40
    Quick je na střídačce. Kings to zkouší v 6ti.

57:30
    Domácí se trochu uklidnili a po delší době se hraje i ve třetině Kings.

56:59
    Drouin prohrál rychlostní souboj a přišel o šanci samostatného úniku.

56:30
    Price má kotouč v lapačce a přerušuje hru.

55:50
    Tatar, Lehkonen i Suzuki nyní postupně selhali ve 100% šancích!

55:20
    Habs vyhazují kotouč aby přerušili tlak Kings pouze za cenu icingu.

54:59
    Domácí se snažili rychle odpovědět,ale Quick dobře zasáhl.
    53:04 Blake LIZOTTE - 3:2

53:04
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    hostující tým je zpátky ve hře! Wagner vypálil a jeho střela se odrazila vysoko do vzduchu odkud ji dokázal BLAKE LIZOTTE dostat za záda dezorientovaného Price. Mladičký hostující hráč si tak připisuje první gól v NHL.
    Asistence: Austin Wagner a Carl Grundström.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 11. S. Weber (Domi, Drouin), 11. N. Thompson (Lehkonen, Tatar), 17. S. Weber (Drouin, Cousins) – 23. Kopitar (Iafallo, Lizotte), 54. Lizotte (Wagner, Grundström)

Montreal Canadiens: Price (Kinkaid) – S. Weber, Mete, Petry, Chiarot, C. Fleury, Kulak – Gallagher, Danault, Drouin – Armia, Domi, Byron – Lehkonen, Suzuki, Tatar – Cousins, N. Thompson, Poehling.
    Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Martinez, Doughty, B. Hutton, Walker, J. Ryan, Roy – Toffoli, Kopitar, J. Carter – Iafallo, A. Kempe, D. Brown – Grundström, Lizotte, Wagner – Kovalčuk, Amadio, Clifford.

Rozhodčí: Mclsaac, Pochmara – Mach, Racicot