Vsetín – Kadaň 5:2 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Chomutov – Benátky n/J 1:2 (po pr.)
Motor ČB – Jihlava 3:2 (kon.) | Sokolov – Litoměřice 2:3 (0:3 po s.n.) | Havířov – Prostějov 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Třebíč 3:5 (kon.) | Přerov – Slavia 2:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
HC Slavia Praha
Středa 13.11.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 21. kolo

I podruhé v letošní sezoně dokázala pražská Slavia nad výběrem přerovských Zubrů zvítězit. Domácí byli paradoxně po většinu zápasu lepším týmem, vylámali si však zuby na skvěle chytajícím brankáři hostů. K růstu domácí frustrace přispěly i některé výroky sudích, které domácí těžce kousali. To vyústilo až v tvrdé dohrání Goiše, který atakoval Jiřího Doležala, jenž nakonec ledovou plochu opustil na nosítkách. Posledních deset minut dnešnímu zápasu neslušelo, zraněnému hráči hostů přejme brzké uzdravení. Ode mě je to pro dnešek z přerovské MEO Arény vše. U dalšího přenosu na počtenou! (20:41:35)

59:52 Roman PŠURNÝ - 2:4

59:52
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři se přeci jen probrali, ale příliš pozdě. Přesilovkovou kombinaci zakončil tvrdou ránou z levého kruhu ROMAN PŠURNÝ. Asistence: Martin Weinhold, Jiří Krisl.

59:35
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Petr Hořava – 2 min., hákování).

59:29
    Dvojice zakázaných uvolnění pražské Slavie.

59:20
    Hanáci se snaží ostřelovat Michajlova ze všech pozic, mnoho času už jim ale nezbývá. Tříbrankové manko by se jim povedlo smazat pouze nevídaným zázrakem.

58:44
    Zakázané uvolnění pražské Slavie.

58:25
    Po buly v útočném pásmu pálil Ondráček, Postava schoval kotouč do lapačky.

57:24
    Jakub Kubeš netrefil odkrytou klec, ze zápasu mohl učinit ještě pořádné drama!
    56:55 Šimon KRATOCHVIL - 1:4

56:55
    Zubři se konečně dočkali branky, otázkou zůstává, zda už není příliš pozdě. ŠIMON KRATOCHVIL se dokázal prosadit z velké blízkosti v chumlu hráčů. Asistence: Zdeněk Čáp, Matouš Kratochvil.

56:12
    Navrátilovu chybu chtěli Slávisté trestat v přečíslení, hru ale zastavuje postavení útočícího hráče v brankovišti.

55:20
    Domácí tým hraje v plném počtu, Goišův zákrok dokázal Slavia oplatit dvěma brankami.

54:48
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jaroslav Brož – 2 min., vysoká hůl).

54:20
    Z Goišova trestu zbývá ještě minuta, Navrátil se pak bude moci vrátit na led.
    53:33 Aleš FURCH - 0:4

53:33
    Slavia právě vstřelila branku!
    Bídné představení Zubrů v posledních minutách bohužel odnáší sedmnáctiletý brankář Michal Postava, který ve svém debutu inkasuje už počtvrté. Přečíslení dva na nula řešil ALEŠ FURCH střelou a zřejmě stvrzuje osud dnešního utkání. Asistence: Filip Kuťák.

53:19
    Frustrace domácích, která vyústila v Goišův zákrok se přenesla i na domácí fanoušky, kteří postupně opouštějí ochozy.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 57. Š. Kratochvil (Čáp, M. Kratochvil), 60. Pšurný (Weinhold, Krisl) – 32. J. Doležal (Vlček, Šmerha), 51. Šmerha (Vampola, J. Novák), 53. Vrdlovec (Všetečka, Šmerha), 54. Furch (Kuťák)

HC ZUBR Přerov: Postava (Šimonů) – Krisl (C), R. Černý, Kubeš, Zbořil (A), Weinhold, Čáp, Šnajnar – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Moučka, Popelka, Číp – Goiš, M. Kratochvil, Š. Kratochvil – Ma. Svoboda, Süss, F. Dvořák.
    HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – T. Duda, J. Novák (C), P. Hořava, Valík, Barák, Hejda, Antoš – Šmerha, Vampola (A), Vlček – J. Doležal (A), Vrdlovec, Jar. Brož – M. Ondráček, Kuťák, Šteiner – Všetečka, Furch.

Rozhodčí: Doležal, Barek – Bosák, Maštalíř