Montreal – Columbus 3:2 (1:0 po s.n.) | Boston – Florida 4:5 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
St. Louis – Arizona 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 0:4 (kon.) | Anaheim – Detroit 3:4 (po pr.)
Vancouver – Nashville 5:3 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 3:1 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
Boston Bruins
4:5 (0:0, 4:0, 0:4 - 0:0)
Florida Panthers
Středa 13.11.2019, 01:12 • TD Garden, Boston • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (04:05:56)

3. Keith Yandle (FLA) 1+2

Zdá se to až neuvěřitelné, ale skutečně v tomto utkání vyhrála Florida. Před začátkem třetí třetiny prohrávala 0:4, vystřídala brankáře a začaly se dít věci. Zatímco ve druhé třetině předvedl divočinu Boston, ve třetí se této práce zhostili Panthers, kteří postupně stáhli ztrátu a vynutili si prodloužení. Západ dospěl až do nájezdů, ve kterých se povedlo vítěznou trefou Hoffmana hostům vyhrát prakticky prohraný zápas.

Boston si připsal čtvrtou porážku v řadě a po ztrátě vedení 4:0 se skutečně dá hovořit o herní krizi.

Mike HOFFMAN - 4:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je MIKE HOFFMAN.

4. série
    1:2
    Domácí McAvoy po sjetí mezi kruhy minul branku soupeře!

4. série
    1:2
    Mike Hoffman si sjel mezi kruhy z levé strany a střelou k pravé tyči propálil Raska!

3. série
    1:1
    Charlie Coyle zachránil Boston ve hře. Povedlo se mu střelou k pravé tyči překonat Montembeaulta.

3. série
    0:1
    Rask zachoval ledové nervy a Huberdeau ho trefil do betonu.

2. série
    0:1
    Marchand se rozhodl střílet pod horní tyč, Montembeault švihl lapačkou.

2. série
    0:1
    Hodně pomalý nájezd Vincenta Trochecka, který jako by chtěl uspat Raska. A povedlo se, z mezikruží propálil brankáře domácích.

1. série
    0:0
    Wagner se snažil přehodit beton Montembeaulta, jenže se nechal vybruslit.

1. série
    0:0
    Nájezdy zahájil Vatrano, který si na Raska nepřišel.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:54
    Hoffman využil zaváhání Bruins, dostal se ve středním pásmu do úniku, ale fantastickým zákrokem ho zastavil Rask, který poté zastavil i další jeho střelu a zachránil domácí ve hře!

64:22
    Bergeron měl volnou dálnici na levé straně, dojel si pro střelu do kruhu pro vhazování, ale ani on neuspěl.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 32. Pastrňák (Bergeron), 35. Nordström (Coyle), 38. Bjork (Krejčí, Marchand), 40. Chára (Krejčí, Heinen) – 41. Ekblad (Yandle, Barkov), 46. Vatrano (Huberdeau), 50. Hoffman (Yandle, Huberdeau), 59. Yandle (Barkov, Huberdeau), rozh. náj. Hoffman