Montreal – Columbus 3:2 (1:0 po s.n.) | Boston – Florida 4:5 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
St. Louis – Arizona 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 0:4 (kon.) | Anaheim – Detroit 3:4 (po pr.)
Vancouver – Nashville 5:3 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 3:1 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:3 (kon.)
Anaheim Ducks
3:4 (0:0, 3:2, 0:1 - 0:1)
Detroit Red Wings
Středa 13.11.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:59:08)

Detroit Red Wings: 36.

Je dobojováno, Anaheim opět prohrává a Detroit opět vyhrává! Anaheim nebyl daleko od vítězství, ale ve třetí třetině jakoby se domácí začali bát o výsledek a spíše pozorně bránili. Nebýt dvojnásobného vyloučení v samém závěru třetí třetiny, možná by i přečkali power play Detroitu, nicméně ve třech to měli domácí hodně složité, proti šesti útočícím hráčům Red Wings. Hosté vyrovnali a v prodloužení rozhodli o svém dalším vítězství, Detroit naskočil na vítěznou vlnu!

62:04 Dennis CHOLOWSKI - 3:4

62:04
    Detroit právě vstřelil branku!
    Třetí výhru Detroitu v řadě trefuje z pravé strany DENNIS CHOLOWSKI, který prostřeluje Millera mezi pravou rukou a betonem. Asistence: Robby Fabbri.

61:42
    Josh Mahura (Anaheim) nahradil Getzlafa, Kaše trefuje před sebou stojícího bránícího hráče, poté dostávají hosté puk do středního pásma.

61:16
    Domácí v útočném pásmu, na ledě Getzlaf, Kaše a Fowler.

60:58
    Nyní se již tedy hraje ve třech na obou stranách.

60:52
    Filip Hronek (Detroit) se dostal ke střele z mezikruží, Ryan Miller (Anaheim) jeho střelu zápěstím vyráží nad branku.

60:50

60:35
    Anthony Mantha (Detroit) trefuje z pravé strany pouze bránícího hráče soupeře.

60:15
    Detroit má v úvodu prodloužení výhodu přesilové hry.

60:01

Anaheim bránil, bránil, ale náskok nakonec neubránil, když Detroit využil příležitosti v závěru třetí třetiny, kdy hrál dvojnásobnou přesilovou hru, znásobenou navíc také power play...

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 21. Silfverberg (Henrique), 21. Mahura (Henrique, O. Kaše), 34. Fowler (Getzlaf, O. Kaše) – 32. Hronek (Bowey, Bertuzzi), 38. Athanasiou (Filppula, Green), 60. D. Larkin (Bertuzzi, Mantha), 63. Cholowski (Fabbri)

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Guhle, Fowler, Mahura, Gudbranson, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Terry – N. Ritchie, D. Grant, Rowney – Deslauriers.
    Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Nemeth, Hronek, Bowey, Green, Cholowski, McIlrath, Biega – Bertuzzi, D. Larkin, Mantha – Fabbri, Filppula, Athanasiou – Perlini, Nielsen, Erne – Ehn, Helm, Smith.

Rozhodčí: Meier, Pollock – Knott, Nansen

Diváci: 15 046