Montreal – Columbus 3:2 (1:0 po s.n.) | Boston – Florida 4:5 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
St. Louis – Arizona 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 0:4 (kon.) | Anaheim – Detroit 3:4 (po pr.)
Vancouver – Nashville 5:3 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 3:1 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:3 (kon.)
Los Angeles Kings
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Minnesota Wild
Středa 13.11.2019, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Domácí celek vyhrává 3:1 a získává další dva body. Jako první se prosadil Anže Kopitar, následně vedení Kings navýšil Jeff Carter. Za hosty snížil Matt Dumba střelou ke vzdálenější tyči. V závěru se hosté pokoušeli vyrovnat, ale inkasovali. Do prázdné branky poslal kotouč Austin Wagner. (07:20:15)

1. Jonathan Quick (LAK) 27 zák., 1 gól, 96,4%
    2. Anže Kopitar (LAK) 1+1
    3. Jeff Carter (LAK) 1+0

59:13
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Eric Staal – 2 min., nesportovní chování).
    59:13 Sean WALKER - 3:1

59:13
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, nyní už to Kings vyšlo. Kotouč do prázdné branky poslal SEAN WALKER. Asistence: Anže Kopitar.

59:08
    Jared Spurgeon senzačně lehl na led a zastavil ránu domácího hráče.

59:00
    Poslední minuta.

58:26
    Jeden z hráčů Kings pálil na prázdnou branku ze středního pásma, trefil štangli.

57:59
    Devan Dubnyk (Minnesota) míří po zakázaném uvolnění na střídačku, hosté to zkusí dvě minuty před koncem třetí třetiny v šesti.

57:10
    34:28, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.

56:53

56:43
    Jonathan Quick (Los Angeles) má kotouč za svou brankou, Alec Martinez (Los Angeles) rozehrává.

56:25
    Jedna z posledních přesilovkových akcí končí nepřesnou rozehrávkou.

55:56
    Drew Doughty jako správný bek zakončoval od modré čáry, jeho ránu dobře viděl brankář Minnesoty, a tak zasáhl.

55:41
    Tyler Toffoli (Los Angeles) pálil z mezikruží bez přípravy, jeho rána končí mimo.

55:20
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje..

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Kopitar (Walker, Iafallo), 31. J. Carter (Amadio, B. Hutton), 60. Walker (Kopitar) – 36. Dumba

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Martinez, Doughty, B. Hutton, Walker, MacDermid, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – J. Carter, Amadio, Toffoli – Grundström, Lizotte, Wagner – Luff, Clifford, Prochorkin.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Zucker, E. Staal, Zuccarello – Parise, M. Koivu, Fiala – Greenway, J. Eriksson Ek, Kunin – Donato, V. Rask, Hartman.

Rozhodčí: Luxmore, StPierre – Gawryletz, Berg

Diváci: 16.099