New Jersey – Ottawa 2:4 (kon.) | NY Islanders – Toronto 5:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 1:2 (1:2 po s.n.)
Calgary – Dallas 1:3 (kon.) | Vegas – Chicago 3:5 (kon.)

David Kämpf (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:27

Vůbec poprvé v historii vyhrává Chicago nad Vegas a nutno poznamenat, tento zápas přesně kopíruje aktuální stav Vegas. Mnohokrát prohospodařili Golden Knights vedení v zápasech. Někdy dokáží ubojovat bod za prodloužení, jindy ne. Dnes Vegas vedlo 2:0, a pak inkasovalo pět branek v řadě. Sledovali jsme zde v T-Mobile Areně na Stripu ve Vegas zajímavý zápas, který musel nestranného diváka bavit.

59:50
    Zakázané uvolnění, ještě jedno buly v útočném pásmu Vegas.

Golden Knights právě vstřelili branku!
    Rychlé přenesení hry znamená úspěch domácích. Tvrdou ránou se nyní prosazuje od modré čáry NATE SCHMIDT. Asistence: Brayden McNabb a William Karlsson.

58:35
    V poklidném tempu se zápas dohrává, body bere hostující celek.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase. Domácí prohospodařili dvoubrankové vedení.
    56:39 Dylan STROME - 2:5

56:39
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Domácí přišli o kotouč v útočném pásmu, po rychlém přenesení hry se do brejku dostal DYLAN STROME. Sám před brankářem uspěl, a tak dává pátý gól Chicaga. Asistence: Alex DeBrincat a Patrick Kane.

56:18
    Nate Schmidt přišel o kotouč v útočném pásmu.

Dnešní utkání sleduje 18.324 diváků.

56:00
    Z pohledu domácího celku čas zbývající do konce zápasu ubíhá velmi rychle.

55:20
    Špatná rozehrávka Chicaga, je z toho icing.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Carrier (Hague, N. Roy), 7. W. Karlsson (Marchessault, Tuch), 59. Schmidt (McNabb, W. Karlsson) – 7. P. Kane (D. Strome, DeBrincat), 25. de Haan (Z. Smith, Dach), 25. E. Gustafsson (D. Strome, P. Kane), 44. Dach (Carpenter, Z. Smith), 57. D. Strome (DeBrincat, P. Kane)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Merrill, Holden, Hague, Theodore – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Tuch, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – Boqvist, Keith, de Haan, Seabrook, Määttä, E. Gustafsson – A. Nylander, J. Toews, Saad – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – Carpenter, Kämpf, D. Kubalík – Z. Smith, Dach, A. Shaw.

Rozhodčí: Dwyer, Meier – Shewchyk, Berg

Diváci: 18.324