Č. Budějovice – Liberec 6:3 (kon.) | Kobra – Hvězda Praha 4:7 (kon.) | Vítkovice – Havířov 2:4 (kon.)
Plzeň – HC Litvínov 2:3 (po pr.) | HK MD Šumperk – Poruba 5:0 (kon.) | Přerov – Zlín 4:3 (kon.)
Mountfield HK – Technika Brno 4:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 5:6 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:9 (kon.)
Třemošná – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Vsetín 4:1 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:3 (kon.)
Tábor – Slavia 2:6 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (3:1 po s.n.)
HC Škoda Plzeň
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 14.11.2019, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna, Malá hala • Extraliga dorostu • Skupina Západ

62:55
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, hosté si z Plzně odváží dva body za výhru v prodloužení. Erik Iljuk zpoza branky našel volného DANIELA DEJE, který střelou mezi betony rozhoduje. Asistence: Erik Iljuk.

58:34
    Říká se risk je zisk a Litvínovu to dneska vyšlo skvěle. K odraženému kotouči mezi kruhy se dostal MAREK KROCKER, který přesnou dorážkou srovnává na 2:2. Asistence: Daniel Dej, Dominik Brouček.

58:14
    Čermák zůstává na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti!

50:11
    Josef Dáňa se dostal do šance ve vlastním oslabení, do nájezdu z levé strany poslal svou ránu jen do betonu gólmana.

49:57
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Páník – 2 min., faul loktem).

45:45
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Korčák – 2 min., krosček).

44:43
    Jiří Špaček mohl zápas poslat opět do vyrovnaného stavu, na os hřiště vypálil hezky k tyčce, plzeňský brankář Bočan tam dal na poslední chvíli svůj beton.

41:21
    Plzeň právě vstřelila branku!
    To už ovšem teď neplatí. MATĚJ KORČÁK se nejlépe zorientoval na brankovišti a přesnou ranou posílá Plzeň podruhé v zápase do vedení. Asistence: Marek Soukup, Jakub Šiler.

38:18
    Jakub Holý si nabruslil do středu hřiště, po jeho hezké ráně se blýskl Čermák. Plzeňský útočník byl posléze velmi ostře atakován hostujícím Slavíkem, za což je hostující hráč odměněn trestem na pět minut plus do konce utkání za napadení.

37:04
    Hezkou individuální akcí se prezentoval Jakub Šiler, plzeňský útočník objel hostující branku, čímž se dostal do střelecké pozice, brankář Čermák už byl překonán, nicméně puk zůstal před brankovou čárou.

32:22
    Vše jinak, hostující útočník si přeci jen jde odpočinout na dvě minuty za napadení.

30:10
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Adámek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Páník – 2 min., hrubost).

27:18
    Domácí si mohli vzít vedení bleskově zpět, Dominik Soukup oslovil na levém kruhu Jana Hodináře, ten v dobré příležitosti branku přestřelil.

26:05
    Z ojedinělé litvínovské akce máme vyrovnáno. Bočan ještě dokázal vyrazit střelu Daniela Deje, na dorážku ERIKA ILJUKA už byl ale krátký. Asistence: Daniel Dej, Ondřej Postl.

17:54
    A Plzeň rázem mohla vést o dvě branky, Jakub Šiler získal puk v obranné třetině, v rychlé přečíslení se sním dostal až před brankáře, toho ovšem střelou z podobného místa jako před chvíli Holý nepřekonal.

17:00
    Indiáni se dostávají v zápase do vedení, JAKUB HOLÝ nic složitého nevymýšlel a ranou z pravého kruhu se trefil naprosto přesně. Asistence: Josef Dáňa.

08:26
    Mohli to být hosté, kdo by jako první skórovali. Ondřej Filip si sjel od mantinelu do střelecké pozice, střelou na bližší tyč pořádně zaměstnal Bočana.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 17. Holý (Dáňa), 42. Korčák (M. Soukup, Šiler) – 27. Iljuk (Dej, Postl), 59. Krocker (Dej, Brouček), 63. Dej (Iljuk)

HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček ) – Schindler, Houdek, Kanta, Hodinář, Páník, Jánský – Steinbrücker, Šiler, Dáňa (C), D. Soukup (A), Korčák, M. Soukup, Matoušek, Kreuzman, Holý
    HC Litvínov: Čermák (Herkommer) – Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Kadár (A), Hora (A), Martínek – Špaček, Postl, Slavík (C), Beran, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker, Šprynar, Dej, Brouček

Rozhodčí: Radka Růžičková – Petr Baxa, Petr Adamec