Frýdek-Místek – Vel. Meziříčí 3:0 (kon.) | Zlínsko – Rosice 1:0 (kon.) | Uničov – Vyškov 2:2 (kon.)
Slovácko B – D. Benešov 1:0 (kon.) | Petřkovice – Kroměříž 3:2 (kon.) | Hlučín – Olomouc B 1:0 (kon.)
Znojmo – Zlín B 2:1 (kon.) | Vrchovina – Blansko 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Ostrava B 1:4 (kon.)
FK Frýdek-Místek
3:0 (2:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 16.11.2019, 10:15 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:03:32)

Je konec. Frýdeckomístečtí v dnešním zápase zaslouženě a jasně vyhráli nad týmem z Velkého Meziříčí 3:0.
    O úvodní branku se postaral v 16. minutě Matěj Hýbl, který tak poslal domácí do vedení. Ve 30. minutě šel Hykel uvnitř vápna k zemi a následovala tak penalta, které se ujal Jakub Teplý a poslal Válcovny do dvoubrankového vedení. Do druhé půle vstoupily Válcovny velmi dobře, protože už v 53. minutě se dokázal trefit Tomáš Hykel. Následně půl hodinka hry nebyla příliš atraktivní a gól tak už nepadl.

90

90
    Bialek se dopustil faulu ve středu hrací plochy.

89
    Dolejš ještě chtěl odcentrovat z pravé strany, ale míč z jeho nohy skončil daleko za bránou Frýdku-Místku.

88
    Nyní už je to spíše takové vyčkávaní na konec zápasu, protože o vítězi je delší dobu rozhodnuto.

87
    Filip Kotoun tvrdě srazil domácího hráče k zemi a rovněž vidí žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Teplý, přichází Telnar.

85
    Standardní situace hostů ale nebyla nijak nebezpečná a do protiútoku se dostal Frýdek-Místek, ovšem z toho nakonec rovněž nic nebylo.

84
    Pokorný se nedokázal procpat přes dva protihráče, ale Velké Meziříčí získalo alespoň rohový kop z pravé strany.

83
    Posléze se domácí hráč dopustil faulu a následuje tak volný kop hostujícího celku.

82
    Hosté opět dokázali odvrátit centr z levé strany a mohou tak vyrazit směrem dopředu.

80
    Další nedovolený zákrok, tentokrát ze strany hostů a kartu žluté barvy uviděl Petr Dolejš.

Dnešní utkání sleduje 379 diváků.

78
    Lipina se nedokázala procpat dopředu po pravé straně a následuje tak autové vhazování pro hosty.

77
    Další nákop domácích skončil pouze za hostující svatyni a Kolář bude mít odkop od své brány.

76
    Jakub Nezhoda už po pár vteřinách na hrací ploše uviděl od hlavního rozhodčího Jana Mayera žlutou kartu za svůj faul.

76
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Varadi, přichází Visič.
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Hykel, přichází Nezhoda.

75
    Hosté se stále snaží něco vymyslet a vstřelit alespoň jednu branku, ale zatím se jim to nedaří.

Michal Raška

Branky: 16. Hýbl, 30. Teplý (pen.), 53. Hykel

Karty:   76. Nezhoda (FRM) – 80. Dolejš (VEM), 87. Kotoun (VEM)

FK Frýdek-Místek: Ciupa – Kaizar, Literák (C), Bialek, Hýbl (67. Hurta), Mikulenka (60. Šumský), Ožvolda, Skwarczek, Hykel (76. Nezhoda), Teplý (86. Telnar), Varadi (76. Visič)
    Náhradníci: Bárta – Hurta, Šumský, Nezhoda, Visič, Telnar

FC Velké Meziříčí: Kolář – Šimáček, Puža, Bouček (55. Kriegsmann), Dolejš, Šuta (61. Mezlík), Simr, Plichta, Pokorný, Demeter (74. Kotoun), Komínek (C)
    Náhradníci: Kruba – Kriegsmann, Mezlík, Kotoun

Rozhodčí: Jan Mayer – Jaromír Richtár, Filip Kotala