Hranice – Kopřivnice 25:28 (kon.) | Lovosice – Frýdek-M. 36:25 (kon.) | Jičín – SHC Maloměřice 33:21 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
36:25 (18:13)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 16.11.2019, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 10. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (19:12:05)

Zatímco v prvním poločase byli hráči Frýdku-Místku hodně aktivní jak v obraně, tak také v útoku, ve druhém poločase už tato situace neplatila. Ve druhé třicetiminutovce převzali aktivitu domácí Lovosice a bez problémů opanovali zbylou část zápasu. Konec konců je z toho vítězství Lovosic o více než 1 třídu.

HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 36:25 (18:13)
    Nejvíce branek: Kupa 10/2, Trkovský 7, Motl 4 – Strack 6, Gřešek 5, Musálek 4/4. Rozhodčí: Kozler, Zych. Delegát: Pešek. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 2:1.

Konec zápasu. (36:25)
    60
    Hosté se nakonec propracovali ještě k další akci, ale v zakončení scházela přesnost. Naopak v rychlém protiútoku nechyběla Michaelu Konárikovi, který upravuje skóre na konečných 36:25. (36:25)
    60
    Jedna z posledních střel hostujícího celku zapadla do sítě Lovosic, stalo se tak po zakončení Gřeška. (35:25)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (35:24)
    59
    Jelínek našel zády k brankovišti Karla Holubce, který byl na brankovišti ještě tísněn protihráčem, ale to mu nezabránilo ve skórování. (35:24)

59
    Až nakonec přišla technická chyba v podobě hraní nohou. (34:24)

58
    Lovosice kouskují hru Frýdku-Místku v útoku častými fauly. Hosté se tak nemohou dostat do potřebných kombinací. (34:24)

57
    Hrdlička si dokázal vytrčenou nohou poradit se zakončením Lefana, který se snažil o skórování na vzdálenější tyč. (34:24)
    56
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec). (34:24)
    56
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík). (33:24)

55
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (33:23)

55
    Oddechový čas pro Lovosice. (33:23)
    54
    Jedna branka střídá druhou. Unger se dostal na pravém křídle k odraženému míči, který následně poslal kolem těla Hrdličky k levé tyči. (33:23)
    54
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa). (33:23)
    54
    Také za Lovosice se trefuje další hráč, který do této chvíle nebyl ve střeleckých statistikách. Je jím Jahn, který v Lovosicích hostuje. (32:22)