Slavia – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Vsetín | 2:3 (po pr.) | | | Litoměřice – Motor ČB | 5:8 (kon.) |
Benátky n/J – Poruba 2011 | 6:2 (kon.) | | | Kadaň – Frýdek-M. | 2:7 (kon.) | | | Prostějov – Sokolov | 4:2 (kon.) |
Jihlava – Přerov | 0:1 (po pr.) | | | Třebíč – Havířov | 4:3 (kon.) |
New Jersey – Pittsburgh | 2:1 (kon.) | | | Washington – Montreal | 2:5 (kon.) | | | Columbus – St. Louis | 3:2 (po pr.) |
Toronto – Boston | 2:4 (kon.) | | | Ottawa – Philadelphia | 2:1 (kon.) | | | Minnesota – Carolina | 3:4 (po pr.) |
Edmonton – Dallas | 4:5 (po pr.) | | | Tampa – Winnipeg | 3:4 (kon.) | | | Los Angeles – Vegas | 4:3 (kon.) |
Arizona – Calgary | 3:0 (kon.) |
Slavia – Mountfield HK | 6:0 (kon.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 3:5 (kon.) | | | Technika Brno – Jihlava | 2:3 (kon.) |
Hvězda Praha – Třemošná | 3:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Třinec – Vítkovice | 2:7 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 4:5 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 2:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) |
Kladno – Kobra | 4:1 (kon.) | | | Poruba – Olomouc | 4:3 (po pr.) | | | PZ Kladno – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Zlín – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 4:3 (kon.) | | | Liberec – Tábor | 5:1 (kon.) |
Dynamo Moskva – Novosibirsk | 4:2 (kon.) | | | Jaroslavl – Ufa | 5:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Spartak Moskva | 1:4 (kon.) |
Minsk – Omsk | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Nová Paka – Jablonec n/N | 6:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Trutnov | 2:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kopřivnice | 0:4 (kon.) |
Mor. Budějovice – Opava | 3:1 (kon.) | | | Nový Jičín – Žďár n/S | 4:7 (kon.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 1:2 (1:2 po s.n.) |
China Golden Dragon – David Servis | 4:8 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 4:2 (kon.) | | | Klatovy – Písek | 2:1 (po pr.) |
Vrchlabí – Děčín | 6:1 (kon.) | | | Příbram – Kolín | 3:1 (kon.) | | | Kobra – Tábor | 2:8 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Mělník | 6:3 (kon.) | | | Lev Benešov – Kralupy n. Vltavou | 5:2 (kon.) |
HC Vizi – HC Čápi | 5:1 (kon.) | | | Tomahawk – Marsy Klatovy | 4:4 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – HC MUNI | 1:3 (kon.) |
po prodl.
HC RT TORAX Poruba
4:3
(1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)
HC Olomouc
56:46
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Havel – 2 min., krosček).
|
|
50:57
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kosina – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
41:55
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Pekr – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
17:29
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Chovanec – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
14:05
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Krz. Macias – 2 min., faul kolenem).
|
|
11:14
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ruda – 2 min., napadení).
|
|
05:25
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Fasner – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
13. Ślusarczyk (Černý), 32. Krz. Macias, 35. Chovanec (Hlaváč, Krz. Macias), 63. Hlaváč (Ślusarczyk, Kac. Macias) – 19. Fasner (Havel, Ruda), 26. L. Přidal (Zelinka), 53. Prísažný (Drábek, Nesvadba)
Rozhodčí: Novák – Klimek, Kořistka
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC RT TORAX Poruba:
Drabčík (Slíž) – Kac. Macias, Križ, Kosina, Michalčík, Gelnar, Pasek – Krz. Macias, Hlaváč, Koudelný – Ślusarczyk, Černý, Lambert – Stodůlka, Kovalčík, Chovanec – Hradil
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Hořejší (Špunar) – Nesvadba, Holcman, Drábek, Přecechtěl, Mudrák, Pekr, Radová, Š. Přidal – Havel, Zelinka, L. Přidal, Lajoš, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Hořejší (Špunar) – Nesvadba, Holcman, Drábek, Přecechtěl, Mudrák, Pekr, Radová, Š. Přidal – Havel, Zelinka, L. Přidal, Lajoš, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Novák – Klimek, Kořistka
Diváci:
Gabriela Juříková