Lokomotiva Č. Třebová – Hlinsko 0:0 (09:00) | Pilsen Wolves – Tábor 0:0 (09:00) | Poděbrady – HC Nymburský Lev 0:0 (09:00)
Havlíčkův Brod – Ledeč n. S. 0:0 (09:00) | Louny – MOSTEČTÍ LVI 0:0 (09:00) | SK Černošice – Hvězda Praha 0:0 (09:00)
Sparta – Letňany 0:0 (09:00) | Neratovice – Mělník 0:0 (09:00) | Kralupy n. Vltavou – Louny 0:0 (09:00)
Klášterec nO – Čerti Ostrov 0:0 (09:00) | Klatovy – Jindřichův Hradec 0:0 (09:00) | Lev Benešov – Příbram B 0:0 (09:00)
Kutná Hora – Kralupy n. Vltavou 0:0 (09:15) | Veselí nLuž. – Milevsko 0:0 (09:30) | Jaroměř – Třebechovice 0:0 (09:30)
Choceň – Litomyšl 0:0 (09:45) | Velké Meziříčí B – Jihlava 0:0 (09:45) | Děčín – Litoměřice 0:0 (09:45)
ZILVAR – N.Město nM 0:0 (09:45) | Kobra B – PZ Kladno 0:0 (10:00) | Vlašim – Benátky n/J B 0:0 (10:00)
Ledeč n. S. – Třebíč 0:0 (10:00) | Bílina – Děčín 0:0 (10:00) | Uničov – Nový Jičín B 0:0 (10:00)
Studénka – HK MD Šumperk 0:0 (10:00) | HC Vimperk – Písek 0:0 (10:00) | V.Popovice – Rakovník 0:0 (10:00)
Tatran Sedlčany – Pilsen Wolves 0:0 (10:05) | Frýdek-M. "B" – HC Vlci Český Těšín 0:0 (10:15) | Uh.Ostroh – Kroměříž 0:0 (10:15)
Uh.Brod – Val.Meziříčí 0:0 (10:15) | Břeclav – Technika Brno 0:0 (10:15) | Zstávka u Brna – Břeclav 0:0 (10:15)
Poruba – Třinec 0:0 (10:30) | Zlín – Brumov 0:0 (10:30) | Opava – Černí Vlci 0:0 (10:30)
Č. Lípa – Frýdlant 0:0 (10:30) | Vrchlabí – HC Nová Paka 0:0 (10:30) | Strakonice – Motor ČB B 0:0 (10:30)
Lvi 2009 – Jindřichův Hradec 0:0 (10:45) | HC Varnsdorf – Lomnice n/P 0:0 (10:45) | Třebíč – Pelhřimov 0:0 (11:00)
Kadaň B – Stadion Cheb B 0:0 (11:00) | HC Rokycany – Tábor 0:0 (11:00) | Mountfield HK – Trutnov 0:0 (11:30)
Nejdek – Sokolov 0:0 (11:30) | Světlá nS – Humpolec 0:0 (12:00) | Krnov mládež – Prostějov 1913 0:0 (12:00)
Kometa Brno – Warriors Brno 0:0 (12:00) | Plzeň 1929 B – Č. Krumlov 0:0 (12:00) | Uh. Hradiště – Vsetín 0:0 (12:15)
Dynamo – Chrudim 0:0 (12:15) | Moravská Třebová – Skuteč 0:0 (12:15) | V.Popovice – Slaný 0:0 (12:30)
Tachov – Mar.Lázně 0:0 (12:45) | Orlová – Opava 0:0 (13:00) | Nový Bydžov – Hronov 0:0 (13:00)
Lvi 2009 – HC Domažlice 0:0 (13:00) | Čáslav – Polička 0:0 (13:15) | Náchod – Opočno 0:0 (13:15)
Metropolia Silesia – Vítkovice 0:0 (13:30) | SHKM Hodonín – Orli Znojmo 0:0 (13:30) | Žamberk – Chotěboř 0:0 (14:00)
Žďár n/S – ICE DRAGONS Telč 0:0 (14:15) | SK Telč – Warriors Brno 0:0 (14:30) | Olomouc – Kopřivnice 0:0 (14:45)
Třemošná – Soběslav 0:0 (14:45) | TJ Sušice – Písek 0:0 (15:45)
před zápasem
HC Klatovy
0:0 (-:-, -:-, -:-)
SLH Jindřichův Hradec
Sobota 16.11.2019, 09:00Liga mladších žáků ''D' • 12. kolo
Partner:
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00 a budeme z něj přinášet změny stavu. (11:44:41)

    Branky a nahrávky:


    HC Klatovy:
    SLH Jindřichův Hradec:

    Rozhodčí: Ondřej Kaiser, Jan Brtník