Trutnov – HC Varnsdorf 0:0 (09:00) | Orlová – HC Karviná 0:0 (09:00) | Uh.Brod – Kroměříž 0:0 (09:00)
Tachov – Karlovy Vary B 0:0 (09:00) | Mar.Lázně – Sokolov 0:0 (09:00) | Čerti Ostrov – Stadion Cheb B 0:0 (09:00)
Motor ČB B – Jindřichův Hradec 0:0 (09:00) | Klatovy – Veselí nLuž. 0:0 (09:00) | Vlašim – Berounští Medvědi 0:0 (09:00)
Kolín B – Spartak Žebrák 0:0 (09:15) | Uničov – Opava 0:0 (10:00) | Lev Benešov – Příbram B 0:0 (10:45)
Náchod – Jaroměř 0:0 (11:00) | HC Boskovice – Warriors Brno 0:0 (11:00) | Sparta – Hvězda Praha 0:0 (11:00)
Slavia – Neratovice 0:0 (11:00) | Frýdlant – Č. Lípa 0:0 (11:00) | Lanškroun – Hlinsko 0:0 (11:00)
Val.Meziříčí – Brumov 0:0 (11:00) | Písek – Soběslav 0:0 (11:00) | Moravská Třebová – Chrudim 0:0 (11:00)
SK Černošice – Mladá Boleslav 0:0 (11:00) | Kutná Hora – PZ Kladno 0:0 (11:15) | Roudnice – Louny 0:0 (11:30)
Lokomotiva Č. Třebová – Vrchlabí 0:0 (11:30) | Nový Bydžov – Choceň 0:0 (11:30) | ZILVAR – N.Město nM 0:0 (11:50)
Studénka – Černí Vlci 0:0 (12:00) | HC Vimperk – Č. Krumlov 0:0 (12:00) | Ledeč n. S. – Třebíč 0:0 (12:00)
Kobra B – Benátky n/J B 0:0 (12:00) | ICE DRAGONS Telč – Pelhřimov 0:0 (12:00) | Dvůr Králové n. L. – HC Nová Paka 0:0 (12:15)
Uh.Ostroh – Vsetín 0:0 (12:15) | Jablonec – Dynamo 0:0 (12:15) | Velké Meziříčí – Zubři Bystřice n. P. 0:0 (12:30)
Prostějov 1913 – Nový Jičín 0:0 (13:00) | HC Rokycany – Lvi 2009 0:0 (13:00) | Ústí n/L – MOSTEČTÍ LVI 0:0 (13:15)
Frýdek-M. "B" – Havířov 0:0 (14:00) | Kladno – Letňany 0:0 (14:15) | HC Litvínov – Bílina 0:0 (14:30)
Třemošná – Plzeň 1929 B 0:0 (16:15) | Strakonice – Milevsko 0:0 (16:45) | Bílí Tygři Liberec B – Mountfield HK 0:0 (17:00)
před zápasem
HC Ledeč nad Sázavou
0:0 (-:-, -:-, -:-)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 21.12.2019, 12:00Liga starších žáků ''B'' • 10. kolo
Partner:
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu. (12:10:39)

    Branky a nahrávky:


    HC Ledeč nad Sázavou:
    SK Horácká Slavia Třebíč:

    Rozhodčí: Pavel Brýdl, Jan Malík