Uh. Hradiště – Uh.Ostroh 0:0 (10:00) | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh 0:0 (10:00) | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh 0:0 (10:00)
Radomyšl – Humpolec 4:3 (po pr.) | HC Varnsdorf – Lomnice n/P 3:6 (kon.) | Uh.Brod – Boskovice 3:5 (kon.)
Břeclav – Rosice 6:5 (po pr.) | Velká Bíteš B – Kroměříž 1:6 (kon.) | Březina – Uničov 3:6 (kon.)
Ml. Boleslav B – Mělník 6:3 (kon.) | Poděbrady – Příbram B 9:3 (kon.) | Lev Benešov – Kralupy n. Vltavou 5:2 (kon.)
HC Turnov – Jičín 2:9 (kon.) | HC Wolves Český Těšín – Nový Jičín B 6:3 (kon.) | H. Benešov – Frýdek-M. "B" 0:6 (kon.)
Studénka – Bohumín 9:7 (kon.) | Krnov – Orlová 2:5 (kon.) | Veselí nLuž. – HC Vimperk 2:4 (kon.)
Strakonice – Soběslav 9:4 (kon.) | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh 3:5 (kon.) | Velké Meziříčí B – Brumov 10:2 (kon.)
Vlašim – Slaný 3:9 (kon.) | Kutná Hora – Rakovník 5:6 (po s.n.)
konec
HC Uherský Brod
3:5 (1:1, 0:0, 2:4)
SK Minerva Boskovice
Sobota 16.11.2019, 17:00 • Uherský Brod • Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj • 11. kolo
Partner:
     
    59:53
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Patrik Štancl – 2 min., držení). (19:22:04)
     
    59:28
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je KAREL BENÝŠEK.
     
    58:51
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Filip Krejčiřík – 2 min., vysoká hůl).
     
    58:20
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN MIKULEC. Asistence: Martin Hladiš a Michael Hlaváč.
     
    56:30
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ STEHLÍK. Asistence: Roman Skácel a Karel Benýšek.
     
    56:30
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Michal Klusák – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
     
    53:40
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MICHAEL HLAVÁČ. Asistence: Jan Mikulec a Patrik Kotek.
     
    51:28
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ STEHLÍK. Asistence: Roman Skácel.
     
    49:45
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je KAREL BENÝŠEK. Asistence: David Šebek.
     
    47:23
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Aleš Pelikán – 10 min. osobní trest, bitka).
     
    47:23
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Aleš Pelikán – 2 min., bitka).
     
    42:30
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Pavel Mojžíš – 2 min., napadení).
     
    40:38
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Filip Stiksa – 2 min., hákování).
     
    40:23
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Ondřej Stehlík – 2 min., podrážení).
     
    39:26
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Michael Hlaváč – 2 min., podrážení).
     
    33:47
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Karel Benýšek – 2 min., hrubost).
     
    33:47
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Miloslav Gureň – 2 min., hrubost).
     
    31:24
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Martin Hladiš – 2 min., hákování).
     
    30:19
    Vyloučení v týmu HC Uherský Brod (Karel Málek – 2 min., nedovolené bránění).
     
    29:20
    Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Patrik Štancl – 2 min., krosček).

    Branky a nahrávky: 10. Bařinka (Kotek), 54. Hlaváč (Mikulec, Kotek), 59. Mikulec (Hladiš, Hlaváč) – 11. Skácel (Šebek), 50. Benýšek (Šebek), 52. Stehlík (Skácel), 57. Stehlík (Skácel, Benýšek), 60. Benýšek


    HC Uherský Brod:
    SK Minerva Boskovice:

    Rozhodčí: Michal Brzobohatý — Dominik Viskot, Kamila Smetková

    Diváci: 164