Lucembursko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Srbsko – Ukrajina 2:2 (kon.) | Bulharsko – Česko 1:0 (kon.)
Kosovo – Anglie 0:4 (kon.) | Andorra – Turecko 0:2 (kon.) | Moldavsko – Island 1:2 (kon.)
Albánie – Francie 0:2 (kon.)
Andorra
0:2 (0:2)
Turecko
Neděle 17.11.2019, 20:45 • Estadi Nacional • Kvalifikace ME • Skupina H

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Turecka, které svého soupeře porazilo poměrem 2:0. I druhý poločas byl jednoznačně v režii hostujícího celku, který měl velkou územní převahu. Turci předvedli naprosto dominantní výkon, nicméně ve druhém dějství jsme nakonec neviděli žádnou branku. Andorra po celé utkání tahala za kratší konec, navíc si za dva poločasy nevytvořila ani jednu větší příležitost. (22:36:50)

Držení míče: 23 % : 77 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 19:14.

90+3

90+2
    Turecko možná naposledy otočilo hru na levou stranu, kde si obránce Bayram vyžádal větší podporu od spoluhráčů. Domácí brankář Pol zatím nezasahoval.

90+1
    Na útočnou polovinu se pokoušel probojovat domácí Martínez, kterému se ale nepovedlo přesně nahrát na naběhnuvšího kolegu Rodrígueze.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Turecko i nadále vede o dvě branky. Zcela jistě se dočkáme nastaveného času.

87
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Josep Gómes, přichází Ferran Pol.

87
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, o vítězit se zdá být rozhodnuto. Turecko je i nadále aktivnější, naopak hostující brankář je takřka bez práce.

86
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Ludovic Clemente, přichází Jordi Rubio.

85
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Ahmed Kutucu, přichází Emre Kilinc.

85
    Kutucu si nekomplikoval život, naopak se mu v tandemu povedlo najít aktivně hrajícího Sangarého, jehož zpětnou nahrávku hravě ukořistil pozorný Vales.

84
    Yazici se dokázal protlačit až před brankáře, přičemž se Gomes snažil zmenšit střelecký úhel. To se tak nějak povedlo, střela navíc putovala úplně vedle.

83
    Gomes gestem ruky ukázal, ať jeho spoluhráči obsadí útočnou polovinu. Do tohoto prostoru poté přiletěl vysoký nákop, jenomže ve vzduchu kraloval Kabak.

82
    Tufan šikovně roztáhl hru na volného Sangarého, který se ihned dostal k centru do pokutového území. Ünalovi se ale na dlouhou nohu nepovedlo zakončit.

80
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Merih Demiral, přichází Yıldırım Mert Çetin.

77
    Žlutou kartu dostává Marc Vales (Andorra).

76
    Andorra se už pořádně dlouhou dobu nepodívala s míčem na útočnou polovinu, což nadále trvá. Naopak Turecko pohodlně kombinuje na polovině soupeře.

75
    Rohový kop nebyl zrovna povedený, nicméně útočná snaha i nadále pokračovala. V pokutovém území navíc zůstal Demiral, který v záklonu mířil vedle.