Bohemians B – Pardubice B 1:0 (kon.) | Liberec B – Ústí n/O 3:3 (3:5 po pen.) | Dukla B – Živanice 1:2 (kon.)
po penal. (3:5)
Slovan Liberec B
3:3 (2:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Neděle 17.11.2019, 10:15 • MěS Jeronýmova • Česká fotbalová liga (B) • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. ČFL má na programu poslední kolo v tomto roce a my budeme sledovat duel mezi béčkem Slovanu Liberec a Ústí nad Orlicí.

FC Slovan Liberec B si zatím nevede zrovna nejlépe. Domácí béčko má po čtrnácti zápasech 16 bodů a nachází se na třináctém místě. V posledních týdnech ale Liberec zabral a z posledních dvou kol získal pět bodů, když porazil 4:1 béčko Hradce Králové a naposledy na penalty Chlumec nad Cidlinou.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí je na tom o něco málo lépe. Hostující celek zatím nasbíral 21 bodů a nachází se na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů hosté třikrát vyhráli, ale v posledním kole nebodovali, protože prohráli doma s Velvary 2:3. A nutno dodat, že Ústí nad Orlicí vedlo v poločase 2:0.

Utkání mezi béčkem Liberce a Ústí nad Orlicí začíná v 10:15 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte duel ujít.

FC Slovan Liberec B: Hnízdil – Gabko, Dordič, Nešický, Yu Kanghyun, Dvořák (C), Daněk, Michal, Gembický, Beran, Kuchta
    Náhradníci: Šíma, Baláž, Kratochvíl, Kim, Šulc, Vohnout

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Langer, Souček, Falta, Špatenka, Mayer, Strnad, Chleboun, Grepl, Vaňous (C), Nágl
    Náhradníci: Habrman, Skalický, M. Krátký, Pinkava, Pazdera, J. Krátký

Rozhodčí: Kubec – Štrincl, Kožár.

1

10
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    Domácí celek se rychle dostává do vedení, když se v 10. minutě prosadil JAN KUCHTA.

22
    Žlutou kartu dostává Michal (FC Slovan Liberec B).

26
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Hosté ale odpovídají a je vyrovnáno! Prosadil se DENIS MAYER.

33
    Ještě do poločasu ale aktivní JAN KUCHTA posílá domácí celek znovu do vedení, 2:1.

44
    Žlutou kartu dostává Strnad (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

45

46

64
    Žlutou kartu dostává Nágl (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

68
    A skvěle hrající JAN KUCHTA zkompletoval hattrick a béčko Liberce jde do vedení 3:1.

68
    Žlutou kartu dostává Kuchta (FC Slovan Liberec B).

76
    Tak pozor, protože hosté dramatizují konec utkání. Po brance MATĚJE KRÁTKÉHO je to už pouze o gól, 3:2.

82
    Žlutou kartu dostává Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

84
    Je vyrovnáno! Nějakých šest minutek před koncem se do zakončení dostal VOJTĚCH PAZDERA, který překonal brankáře a je to 3:3!

90
    Žlutou kartu dostává Jeřábek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

90
    Druhý poločas skončil.

Střílení penalt začíná.

Je dobojováno. Béčko Liberce vedlo nad Ústí nad Orlicí už 3:1, ale závěr zápasu domácí nezvládli a hosté vyrovnali na konečných 3:3. Šlo se tedy do pokutových kopů, ve kterých byli úspěšnější hosté, kteří tak dokonali parádní obrat a berou dva body. (12:30:32)