Bohemians B – Pardubice B 1:0 (kon.) | Liberec B – Ústí n/O 3:3 (3:5 po pen.) | Dukla B – Živanice 1:2 (kon.)
po penal. (3:5)
Slovan Liberec B
3:3 (2:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Neděle 17.11.2019, 10:15 • MěS Jeronýmova • Česká fotbalová liga (B) • 15. kolo

90
    Žlutou kartu dostává Jeřábek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

84
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Nějakých šest minutek před koncem se do zakončení dostal VOJTĚCH PAZDERA, který překonal brankáře a je to 3:3!

82
    Žlutou kartu dostává Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

76
    Tak pozor, protože hosté dramatizují konec utkání. Po brance MATĚJE KRÁTKÉHO je to už pouze o gól, 3:2.

68
    Žlutou kartu dostává Kuchta (FC Slovan Liberec B).

68
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    A skvěle hrající JAN KUCHTA zkompletoval hattrick a béčko Liberce jde do vedení 3:1.

64
    Žlutou kartu dostává Nágl (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

44
    Žlutou kartu dostává Strnad (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

33
    Ještě do poločasu ale aktivní JAN KUCHTA posílá domácí celek znovu do vedení, 2:1.

26
    Hosté ale odpovídají a je vyrovnáno! Prosadil se DENIS MAYER.

22
    Žlutou kartu dostává Michal (FC Slovan Liberec B).

10
    Domácí celek se rychle dostává do vedení, když se v 10. minutě prosadil JAN KUCHTA.