Edmonton – Dallas 4:5 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:3 (kon.)
Arizona – Calgary 3:0 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 6:1 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – NY Islanders 3:4 (0:2 po s.n.)
Montreal – New Jersey 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 1:4 (kon.) | Nashville – Chicago 2:7 (kon.)
Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.) | San Jose – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Buffalo Sabres
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Ottawa Senators
Neděle 17.11.2019, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (04:04:35)

Československá stopa v utkání:
    Filip Chlapík (OTT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 08:45

1. Jack Eichel (BUF) 4+0
    2. Sam Reinhart (BUF) 0+2
    3. Jeff Skinner (BUF) 0+1

Je konec! Buffalo Sabres vítězí nad Ottawou Senators poměrem 4:2. Jasným hrdinou tohoto zápasu je bez debat Jack Eichel, který vstřelil všechny čtyři branky domácího celku a sám tak smazal Ottawu Senators. Buffalo tak konečně po šesti porážkách naplno boduje.
    Do utkání vstoupilo Buffalo Sabres mnohem lépe a především v přesilových hrách si vytvářeli velké šance, ale ani střela Victora Olofssona ve 13. minutě neskončila brankou.
    Do druhé třetiny vstoupili domácí parádně, protože ve 22. minutě otevřel gólový účet Jack Eichel. Po pár minutách později ale hosté získali dvojnásobnou přesilovku, kterou nakonec využili a ve 27. minutě tak srovnal Anthony Duclair. Ovšem už ve 30. minutě vrátil úsměv na ústa domácích fanoušků svým druhým gólem Jack Eichel.
    Ve 43. minutě hosté srovnali, když se trefil Tyler Ennis. Ovšem muž zápasu Jack Eichel v 53. minutě potřetí převrhl váhy na stranu domácích a čtrnáct vteřin před koncem přidal třečničku na dort svým čtvrtým gólem.

59:46 Jack EICHEL - 4:2

59:46
    Sabres právě vstřelili branku!
    Neskutečný večer tohoto chlapíka! JACK EICHEL s pomocí spoluhráče vybojoval kotouč ve středním pásmu a následně přesně trefil prázdnou svatyni hostujícího celku! Připisuje si tak čtvrtou branku v tomto zápase a zajišťuje, že Buffalo po šesti prohrách konečně vyhraje!

59:37
    Zemgus Girgensons vyvezl puk po pravé straně, ale bekhendem minul prázdnou bránu!

59:30
    Oddechový čas pro hosty.

59:30
    Posléze přišel ofsajd ze strany hostujícího celku.

59:20
    Hosté hrají opět v šesti bez brankáře!

59:06
    Ottawa se opět nedostala přes polovinu kluziště a Buffalo jen odpálilo puk.

58:48
    Ovšem následná přihrávka hostujícího hráče byla zblokována a skončila mimo hrací plochu. Craig Anderson se tak vrací zpět do kasy.

58:32
    Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!

58:06
    Sabres jen nahodili puk na hostující svatyni a čekají co Ottawa vymyslí.

57:42
    Posléze musel být Craig Anderson opět v pohotovosti, jelikož přišel pokus Brandona Montoura z pravé strany.

57:29
    Jeff Skinner skvěle ulovil kotouč ve své třetině a ušetřil tak další cenné vteřinky.

56:50
    Anthony Duclair to zkusil z levé strany, ale jeho střela byla sražená do ochranné sítě a posléze jsme byly svědky menší strkanice.

56:14
    Senators posléze sice dostali kotouč do pásma soupeře, ale Buffalo puk po chvíli odpálilo do zámezí.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 22. Eichel (S. Reinhart, Dahlin), 30. Eichel (Olofsson, S. Reinhart), 53. Eichel (Skinner), 60. Eichel – 27. Duclair (Brown, Chabot), 43. Ennis (Hainsey, Naměstnikov)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, McCabe (A), Montour, Dahlin, Jokiharju, Scandella – S. Reinhart (A), Eichel (C), Olofsson – Sheary, Rodrigues, Skinner – Lazar, Mittelstadt, Vesey – Okposo, Asplund, Girgensons.
    Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – N. Zajcev, Chabot, DeMelo, Borowiecki (A), Hainsey (A), Brännström – Duclair, Brown, B. Tkachuk – Co. Brown, Pageau (A), N. Paul – Ennis, White, Naměstnikov – B. Ryan, Tierney, Chlapík.

Rozhodčí: Corey Syvret, Jake Brenk – Derek Amell, Andrew Smith