Edmonton – Dallas 4:5 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:3 (kon.)
Arizona – Calgary 3:0 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 6:1 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – NY Islanders 3:4 (0:2 po s.n.)
Montreal – New Jersey 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 1:4 (kon.) | Nashville – Chicago 2:7 (kon.)
Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.) | San Jose – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Montreal Canadiens
3:4 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 17.11.2019, 01:18 • Bell Centre, Montreal • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:13:51)

Česko-slovenská stopa v utkání
    Tomáš Tatar (MTL) 0+1, 3 střely, čas na ledě 15:39
    Pavel Zacha (NJD) 0+1, 0 střel, čas na ledě 8:46

1. Kyle Palmieri (NJD) 1+0
    2. Nikita Gusev (NJD) 1+0
    3. Keith Kinkaid (MTL) odchytal 61:17, 39 zák., 90,7 %

Montreal vedl ještě pár vteřin před koncem druhé třetiny 3:1 a směřoval za výhrou. Pak se ovšem v oslabení prosadilo New Jersey, jemuž se povedlo následně v divoké třetí třetině srovnat na 3:3 přesilovkovou trefou Simmondse.

Montreal sice v poslední minutě základní hrací doby dal gól, ale Danault ho docílil kopnutím kolenem do puku a rozhodčí po dlouhé konzultaci u videa branku neuznal. Rozhodnout muselo prodloužení, v němž byl právě Danault vyloučen a Palmieri tuto přesilovku využil, díky čemuž zařídil pro New Jersey druhou výhru v řadě.

61:30 Kyle PALMIERI - 3:4

61:30
    Devils právě vstřelili branku!
    Křižná přihrávka do levého kruhu našla KYLA PALMIERIHO, jenž ránou z voleje propálil přesouvajícího se Kinkaida, využívá přesilovku a zařizuje vítězství New Jersey! Asistence: Taylor Hall, Nico Hischier.

60:57
    Weber vyhazuje puk z pásma domácích.

60:44
    Oddechový čas pro hosty.

60:44
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Phillip Danault – 2 min., hákování).

60:17
    Bude se vylučovat na straně domácích, Devils mají výhodu.

60:01

O osudu tohoto střetnutí bude muset rozhodnout prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:12 Neuznaný gól Montrealu

59:12
    Tak vše je nakonec jinak, rozhodčí z videa odhalil, že Danault do puku kopl kolenem a gól neuznává.

Devils argumentují tím, že Blackwood se přes ležícího Danaulta nemohl vrátit do branky a zastavit puk před brankovou čárou.

Rozhodčí sice ukázal do středového kruhu, ale Devils si berou challenge a tak putuje sudí k videu.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 19. Gallagher (Petry, Tatar), 28. C. Fleury (Danault), 39. Suzuki (Domi, S. Weber) – 20. N. Gusev (Coleman, Zajac), 40. Hischier (Zacha), 56. Simmonds (J. Hughes, Hall), 62. Palmieri (Hall, Hischier)

Montreal Canadiens: Kinkaid (Price) – Chiarot, S. Weber, Mete, Petry, Kulak, C. Fleury – Tatar, Danault, Gallagher – Suzuki, Domi, Lehkonen – Armia, Kotkaniemi, Cousins – Weal, N. Thompson, Hudon.
    New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – A. Greene, Severson, Butcher, P. K. Subban, Müller, Tennyson – Hall, Hischier, Bratt – Palmieri, J. Hughes, Wood – N. Gusev, Zajac, Coleman – Simmonds, Zacha, Hayden.