Edmonton – Dallas 4:5 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:3 (kon.)
Arizona – Calgary 3:0 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 6:1 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – NY Islanders 3:4 (0:2 po s.n.)
Montreal – New Jersey 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 1:4 (kon.) | Nashville – Chicago 2:7 (kon.)
Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.) | San Jose – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
San Jose Sharks
4:3 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)
Detroit Red Wings
Neděle 17.11.2019, 04:40 • SAP Center, San Jose • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemné nedělní ráno. (07:16:38)

Československá stopa v utkání
    Radim Šimek (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:23.
    Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:38.
    Lukáš Radil (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 8:53.
    Filip Hronek (DET) nenastoupil kvůli zranění.

Kevin Labanc (SJS) 2+2
    Logan Couture (SJS) 0+3
    Martin Jones (SJS) 25 zásahů, 3 inkasované góly

Dnešní utkání sledovalo 17 562 diváků.

San Jose nakonec potvrdilo roli favorita a zvítězilo, i když mělo hodně namále. Detroit si totiž v prodloužení vytvořil nespočet gólových šancí, ale všechny je zlikvidoval Martin Jones, který je rozhodně hlavním strůjcem dvoubodového zisku. Red Wings dnes podali sympatický výkon, druhý bod by si i zasloužili, ale nakonec na něj nedosáhli.

Kevin LABANC - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.
    Bonusový bod Žralokům zajistil KEVIN LABANC, který zakončil přesně do pravé šibenice.

3. série
    1:0
    Dylan Larkin míří jen do betonu Martina Jonese, San Jose vítězí!

2. série
    1:0
    Logan Couture mířil mezi betony, ale brankáře hostů nepropálil.

2. série
    1:0
    Andreas Athanasiou to zkusil pod beton Martina Jonese, ale ten si stihl včas kleknout.

1. série
    1:0
    Kevin Labanc si počkal na pohyb Jimmyho Howard a poté zakončil do pravého horního rohu brány.

1. série
    0:0
    Frans Nielsen to zkoušel bekhendem, ale netrefil bránu.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení byli mnohem lepší hosté, ale ti nedokázali využít ani přesilovou hru, což znamená, že uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    Martin Jones přece jen musel ještě jednou zasahovat. Hlavně díky němu směřuje zápas do nájezdů.

64:08
    Prodloužení se už začíná dohrávat, protože Red Wings už nehrají přesilovou hru.

63:41
    Další tutovku zahodil Robby Fabbri, který byl úplně sám před Martinem Jonesem, ale nedokázal zakončit přesně.

63:13
    Stále se hraje v domácí třetině, tam dorážel z bezprostřední blízkosti Tyler Bertuzzi, ale domácí brankáře neprostřelil!

62:36
    Nakonec přišla tvrdá rána, kterou domácí gólman dobře viděl, takže bez problémů zasáhl.

62:13
    Detroit se stále drží v útočném pásmu, tam hledá pomocí kombinace gólové zakončení.

61:46
    Hned na začátku přesilovky pálil Anthony Mantha, Martin Jones zasahuje.

61:39
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brent Burns – 2 min., podrážení).

60:45
    Dylan Larkin jel úplně sám na Martina Jonese, ale kotouč poslal jen mimo bránu!

60:20
    Úvodní vhazování jde ve prospěch hostů, kteří však ztratili puk ve vlastním pásmu, což domácí nedokázali využít!

60:01

Detroit tak nakonec dokázal vyrovnat, díky čemuž má z dnešního zápasu alespoň bod. Oba týmy ještě samozřejmě můžou získat bod navíc, rozhodne o tom prodloužení, které se bude hrát pět minut tři na tři. Pokud nepadne branka, pojedou se nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27
    Erik Karlsson má kotouč ve vlastní třetině a s rozehrávkou už moc nespěchá. Půjdeme do prodloužení.

59:03
    San Jose vyhazuje až na zakázané uvolnění, Martin Jones tak bude muset ještě zpozornět.

58:35
    Logan Couture to opět zkoušel, tentokrát střílel z velkého úhlu, ale nemířil přesně.

58:12
    Logan Couture byl před brankářem Detroitu úplně sám, ale Jimmy Howard vytáhl naprosto neuvěřitelný zákrok, čímž zachránil celý zápas!

57:43
    Domácí mají rozhodně větší držení kotouč, díky tom use nyní usadili v útočné třetině.

57:20
    Hosté se dokonce ještě vrhají dopředu, ale v útočném pásmu opět ani nezakončili.

56:46
    San Jose chce jít ještě v základní hrací době zpět do vedení, ale Detroit už rozhodně nehodlá ztratit pracně získaný vyrovnaný stav.
    55:46 Andreas ATHANASIOU - 3:3

55:46
    Detroit právě vstřelil branku!
    Dlouhou pasáž bez přestávky nakonec ukončuje vyrovnávací branka Detroitu! Hosté se totiž dostali do přečíslení dva na jednoho, které po přihrávce Valtteriho Filppuly využil střelou do odkryté klece ANDREAS ATHANASIOU. Asistence: Valtteri Filppula a Robby Fabbri.

55:16
    V útoku tak už jsou opět Sharks, který tam pomocí kombinace získávají co nejvíce času.

54:58
    Detroit po delší době hrál v útočném pásmu, ale ani tentokrát nevymyslel přesné zakončení.

54:23
    Hra se nepřerušila už skoro deset minut, aktivnější jsou nyní domácí, kteří si chtějí pojistit výhru čtvrtým gólem.

53:58
    Barclay Goodrow střílel hodně nebezpečně od modré čáry, Jimmy Howard dokázal zareagovat a úspěšně zasáhl.

53:19
    Žraloci mají kotouč ve svém pásmu a ještě se ženou do útoku, kde chtějí primárně získat co nejvíce času.

52:56
    Brent Burns mohl potvrdit domácí výhru, ale trefil jen prvního bránícího hráče.

52:27
    Hra se pořád nepřerušila, větší držení puku tak mají stále hosté, kteří nyní nepřesně zakončili.

51:53
    San Jose se stále bezproblémově brání, po delší době se také vydává do útočného pásma.

51:18
    Domácí co nejvíce zdržují hru napadáním, hosté dokonce musí čekat za svou klecí.

50:36
    Nyní už se Sharks osvobozují čistě, hosté na nic nečekají a vrhají se zpět do útočné třetiny.

50:09
    Red Wings se sice dostal do útočné třetiny, tam ale nic nebezpečného nevymysleli. Soupeře donutili alespoň k zakázanému uvolnění.

49:40
    Hraje se hodně dlouho bez přerušení, což rozhodně více vyhovuje domácímu týmu, protože Red Wings už mají jen deset minut na vyrovnání.

49:06
    Domácí mohou získat další sekundy při rozehrávce, Timo Meier ještě vyváží kotouč za branku Detroitu.

48:23
    Marc-Édouard Vlasic skvěle zastavil soupeřící přečíslení dva na jednoho, kotouč vypíchl a poslal mimo pásmo.

48:05
    Jako bych to zakřikl, protože Martin Jones musel zasahovat, i když moc složité to pro něj nebylo.

47:39
    Detroit má po delší době puk pevně na hokejkách, ale pomocí nahození cesta do útoku nevede.

47:08
    San Jose při rozehrávce získává co nejvíce času, což platí i o následném útočném snažení.

46:36
    Martin Jones se už dlouho nemusel zapojit do hry, i když stále musí být opravdu pozorný.

46:08
    Marcus Sörensen už spěchal do zakončení, skákavý kotouč však nedokázal ideálně zpracovat, kvůli čemuž o něj přišel.

45:46
    Hosté se stále marně dostávají k něčemu nebezpečnému, i když v útočném pásmu tráví docela dost času.

45:03
    Žraloci nakonec přece jen získali kotouč, ale rozehráli hodně špatně, kvůli čemuž se Detroit usadil v útoku. Domácí se tak raději ihned osvobodili zakázaným uvolněním.

44:38
    Domácí napadají až za brankou Jimmyho Howarda, což však k zisku puku nevedlo.

44:17
    Oba týmy se v rozhodující části zatím bez problémů brání, směrem dopředu je to o poznání horší. Hosté nyní vyhodili až na zakázané uvolnění.

43:36
    San Jose získalo nějaký ten čas pomocí napadání, následně navíc nepouští soupeře přes střední pásmo.

43:08
    Detroit se díky svému napadání nakonec usadil v útoku, kde kombinoval docela dlouho, ale nakonec nic nevymyslel.

42:38
    Domácí tentokrát nerozehráli moc přesně, což ale platí i o hostech, kteří nestihli dobruslit své nahození.

42:13
    Sharks si dávají s rozehrávkou na čas, samozřejmě nemají kam spěchat.

41:49
    Brendan Perlini se sám dostal až k zakončení, ale střela z úhlu se mezi tři tyče nevešla.

41:16
    Na druhé straně kluziště tvrdě střílel Erik Karlsson, ale mířil jen do připraveného Jimmyho Howarda.

40:52
    Dylan Larkin vybojoval puk a dostal ho až před bránu, ale tam se nenacházel žádný z jeho spoluhráčů.

40:23
    Red Wings vyhrávají vhazování a ihned se tlačí do útoku, ale ke střele se tam nakonec nedostali.

40:01

Druhá třetina byla v porovnání s prvním dějstvím ještě vyrovnanější, protože oba týmy vsítily dva góly. San Jose nejprve odskočili na rozdíl dvou branek, ale Detroit tuto ztrátu dokázal smazat. Domácí si však rychle navrátili alespoň jednogólový náskok, za kterým budou nastupovat do závěrečné periody.

Další třetina začne přibližně v 6:26.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:18
    San Jose se po dlouhé době angažuje v útočném pásmu, ale nakonec tam nic nebezpečného nevymyslelo.

39:05
    Hosté rozehráli dost nepřesně, kotouč tak skončil až na zakázaném uvolnění.

38:33
    Red Wings přesilovku nevyužili, navíc už mají opravdu málo času na skórování ve druhé periodě.

38:00
    Dylan Larkin střílel z úhlu, ale kotouč nakonec proletěl brankovištěm bez jediné teče.

37:36
    Robby Fabbri sice nepřesně přihrál, ale domácí nedokázali dostat kotouč ze své třetiny.

37:08
    Detroit musí začínat další pokus o skórování ze své třetiny, nyní už se pevně usadil v útočné třetině.

36:43
    San Jose se na úvod oslabení osvobozuje, následně se snaží získat co nejvíce času napadáním.

36:27
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Timo Meier.

36:00
    Detroit sice vybojoval puk, ale následně ho docela lacině ztratil, čehož nedokázali domácí využít, i když šli do přečíslení dva na jednoho.

35:23
    Na ledě už je opět první formace Red Wings, která umí soupeři pořádně zavařit, ale tentokrát se v útočném pásmu moc dlouho neudržela.

34:58
    Hosté si nějakou dobu přihrávali v útočném pásmu, ale k zakončení to nakonec nevedlo.

34:23
    Detroit se samozřejmě co nejrychleji pokouší o vyrovnání, ale Sharks chytře uklidňují hru, protože samozřejmě nechtějí inkasovat.
    32:32 Erik KARLSSON - 3:2

32:32
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Opět padají dva góly během jedné minuty, Žraloci jsou tak zpět ve vedení! Logan Couture nejprve smolně nastřelil tyčku, ale domácí se stále drželi v útoku. Kevin Labanc tak mohl pěknou zadovkou nachystat střeleckou pozici pro ERIKA KARLSSONA, který poslal kotouč k levé tyči. Jimmy Howard nemohl zasáhnout, protože nic neviděl. Asistence: Kevin Labanc a Logan Couture.

32:16
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Joe Hicketts – 2 min., sekání).
    31:34 Taro HIROSE - 2:2

31:34
    Hosté srovnávají krok, zápas tak slibuje pořádné drama! TARO HIROSE zůstal z nějakého záhadného úvodu úplně volný v mezikruží, čehož si všiml Brendam Perlini, který mu okamžitě poslal puk. Střelec gólu si poté v klidu poradil, kotouč poslal nechytatelně do pravé šibenice. Asistence: Brendan Perlini a Madison Bowey.

31:07
    San Jose může hru konečně uklidnit, protože vyhrálo vhazování před svým gólmanem.

30:40
    Domácí mají za sebou náročné oslabení, hosté se však stále drží v útočném pásmu, kde vymysleli dvě nepřesné střely od modré čáry.

29:54
    Detroit se usadil v útočném pásmu až teď, rovnou si vytvořil velkou příležitost, protože Anthony Mantha dorážel prakticky do prázdné klece, ale Martin Jones výtečně zasáhl!

28:21
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Melker Karlsson – 2 min., vysoká hůl).

27:55
    Domácí přesilovku nevyužili, do úniku poté spěchal Anthony Mantha, ale Martin Jones chytře vyjel proti puku, čímž zamezil možnému nebezpeční.

27:11
    Brent Burns střílel poměrně z velké blízky, ale i když toho Jimmy Howard moc neviděl, dokázal zasáhnout.

26:55
    Hosté chytře získávají čas při souboji u mantinelu, který už se táhne dobou půlminutu.

26:18
    Žraloci s rozehrávkou nikam nespěchají, hlavně nechtějí darovat kotouč napadajícím soupeřícím hráčům.

25:55
    Red Wings se ihned na začátku oslabení osvobozují, Martin Jones tak musel nahození chytat.

25:41
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Anthony Mantha – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

24:58
    Vyrovnání mohl zajistit Anthony Mantha, který však z dobré pozice branku minul.

24:08
    San Jose je po inkasovaném gólu výrazně aktivnější, ale Detroit zatím obranu úspěšně zvládá.
    21:24 Andreas ATHANASIOU - 2:1

21:24
    Red Wings ihned snižují a jsou zpět ve hře! Robby Fabbri vyslal pěkným pasem do úniku ANDREASA ATHANASIOUA, který předjel všechny domácí obránce, položil si Martina Jonese a bekhendem zakončil nad jeho beton. Asistence: Robby Fabbri a Joe Hicketts.
    21:11 Marc-Édouard VLASIC - 2:0

21:11
    Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! MARC-ÉDOUARD VLASIC neměl komu přihrát, tak od levého mantinelu prostě tvrdě vypálil. Dobře udělal, protože Jimmy Howard si lapačkou srazil kotouč jen do vlastní sítě.Asistence: Logan Couture a Kevin Labanc.

20:43
    Detroit spěchal dopředu pomocí nahození, za kterým se tlačil Dylan Larkin, ale proti přesile moc šancí neměl.

20:23
    San Jose vyhrává úvodní buly a ihned se tlačí do útoku, ale hosté tentokrát bránění zvládli.

20:01

První třetina byla více než vyrovnaná, oba týmy si vytvořily nebezpečné šance, ale nakonec se prosadili jen domácí, a to v samotném závěru první dvacetiminutovky. Žraloci díky tomuto gólu získali mírnou psychickou výhodu, tak uvidíme, jestli se Detroit ještě vrátí do utkání.

Další třetina začne přibližně v 5:32.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:25
    Hosté chtějí ještě v prvním dějství vyrovnat, ale to se jim asi nepovede, píská se proti nim ofsajd.
    18:59 Kevin LABANC - 1:0

18:59
    Domácí potvrzují roli favorita a ještě v prvním dějství se dostávají do vedení! Vypadalo to, že střelu Logana Coutureho má Jimmy Howard ve své výstroji, což tak ale nebylo. Volného puku si první všiml KEVIN LABANC, který ho okamžitě uklidil do prázdné klece. Asistence: Logan Couture a Radim Šimek.

18:37
    To se ale nepovedla, opět tak může útočit San Jose, které je pevně usazeno v útočné třetině.

18:13
    U nahození jsou první hráči Detroitu, kteří ještě rychle zakládají protiútok.

17:38
    Na druhé straně kluziště nevystřelil mezi tři tyče ani Barclay Goodrow, domácí útok ještě chvíli pokračoval, ale další střellu už nepřinesl.

17:18
    Madison Bowey to ihned po vhazování zkusil od modré čáry, ale nemířil přesně.

17:10
    Robby Fabbri skvěle obral bránícího hráče, díky čemuž se dostal do úniku, ale slabou bekhendovou střelou nemohl Martina Jonese prostřelit.

16:39
    V závěru třetiny jsou aktivnější Sharks, který chtějí vstřelit gól do šatny, ale přes pevnou obranu Detroitu se jim to nedaří.

16:06
    San Jose se pěkně dostalo přes střední pásmo, ale ihned po přechodu útočné modré přišlo o kotouč.

15:18
    Tyler Bertuzzi posílal kotouč před branku, ale našel jen Logana Coutura, který se sám dostal až před Jimmyho Howarda, ale nemířil přesně.

14:53
    Domácí se pomocí nahození do útoku nedostanou, Red Wings tak můžou mířit dopředu.

14:08
    Hosté se zkusili prosadit z dalšího brejku, Martin Jones nakonec nemusel zasahovat, puk proletěl kolem levé tyče domácí klece.

13:49
    Radim Šimek se dostal až před bránu, ale jeho bekhendové zakončení se mezi tři tyče nevešlo.

13:27
    Mario Ferraro velmi tvrdě hodil na mantinel jednoho z protihráčů, vylučovat se však nebude.

12:59
    Střela Brendena Dillona je sražena první bránícím hráčem mimo hrací plochu, následvat tak bude buly po pravici brankáře Detroitu.

12:13
    Tyler Bertuzzi mohl spěchat do přečíslení, docela nepochopitelně přihrál dozadu, kvůli čemuž se do problémů dostal Jimmy Howard, který nakonec nemusel zasahovat.

11:43
    Přechod domácích už moc slavný nebyl, Žraloci mohou být rádi, že puk udrželi na svých hokejkách.

11:10
    Detroit se ukázkově dostal přes střední pásmo, ale v útočné třetině se tentokrát moc dlouho neohřál.

10:43
    Domácí úspěšně ubránili i další rychlý útok soupeře, sami se ale k ničemu nemohou dostat.

10:08
    Andreas Athanasiou se dostal společně se svým spoluhráčem do přečíslení dva na jednoho, ale puk k němu nedokázal dostat.

09:38
    Red Wings jsou nyní aktivnějším týmem, po další úspěšné obraně uhání do útoku.

09:04
    Brendan Perlini poslal dost nebezpečný puk před bránu, ale nakonec ho stihl uklidit do bezpečí Martin Jones.

08:36
    Hosté obranu zvládli dobře, díky tomu mohli i zaútočit, ale Mike Green vymyslel jen zblokované zakončení.

08:08
    Detroit získal buly v útočném pásmu, ale to prohrál, takže musí rychle spěchat do obrany.

07:46
    San Jose se dostalo dopředu pomocí nahození, ale moc dlouho se tam zase neudrželo.

07:18
    Domácí gólman se opět zapojil do hry, pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.

06:55
    Darren Helm dobře nabil svému spoluhráči, ten tak z dálky prověřil Martina Jonese.

06:30
    Hosté nepřesně vystřelili od modré čáry, San Jose se poté rychle tlačilo do útoku, ale bylo zastaveno ofsajdem.

06:09
    Z rychlého útoku se zkusili prosadit i Sharks, Jimmy Howard tak musel vytahovat důležitý zásah.

05:46
    Domácí mají jednoznačně větší držení kotouče, Red Wings mají své šance hlavně z rychlých brejků.

05:18
    Andreas Athanasiou skvěle vystihl přihrávku a tlačil se do útoku, ale skrz domácí obranu se nedokázal dostat.

04:40
    Žraloci se v útočné třetině zas dlouho neohřáli, ale Detroit si od bránění moc dlouho neoddechl-

04:14
    Robby Fabbri se ihned po příchodu z trestné lavice dostal do přečíslení, které nakonec zakončil sám, ale mířil jen do rukavici Martina Jonese!

03:55
    Hosté první početní nevýhody v zápase přežijí, stále se však musí soustředit hlavně na obranu.

03:13
    San Jose je docela rychle zpět v útoku, kde byl Timo Meier sám před prázdnou branku, ale pohotově do ní nestihl zakončit!

02:46
    Detroit se následně osvobozuje, takže má za sebou skoro první polovinu oslabení.

02:12
    Ihned po vyhraném vhazování pálil Logan Couture, ale kotouč nedokázal poslat mezi tři tyče.

02:00
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Robby Fabbri – 2 min., podrážení).

01:18
    První zákrok musí zapisovat také Jimmy Howard, ten podrží puk ve své výstroji, takže se před ním bude vhazovat.

00:46
    Následný protiútok zakončili hosté dost nebezpečnou střelou, Martin Jones už tak musel zasahovat.

00:18
    První útok v zápase podnikali hosté, kteří však ztratili kotouč za brankou Detroitu.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns (A), R. Šimek, E. Karlsson, Vlasic, Ferraro, Dillon – Labanc, Couture (C), E. Kane – Goodrow, Hertl (A), Meier – Marleau, J. Thornton, Sörensen – M. Karlsson, Gambrell, Radil.

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Hicketts, Cholowski, Bowey, Ericsson, McIlrath, Biega – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Athanasiou, Filppula, Fabbri – Hirose, Nielsen (A), Perlini – Erne, Glendening (A), Helm.

Rozhodčí: O'Rounke, Schlenker – Galloway, Gawryletz.

Radim Šimek (SJS)
    Tomáš Hertl (SJS)
    Lukáš Radil (SJS)
    Filip Hronek (DET)

Detroitu se v letošní sezoně také vůbec nedaří, patři dokonce mezi tři nejhorší týmy soutěže. Red Wings se však začali poslední dobou zvedat, což odstartoval cenný skalp Bostonu, poté si také poradili s Vegas a Anaheimem. Poslední zápas však dnešní hosté nezvládli, v bitvě nejhorších týmů ligy prohráli s Los Angeles po prodloužení. Detroitu tak ve Východní konferenci pořád patří poslední příčka, ze kterého se však v případě dnešního vítězství může dostat. Uvidíme, jestli se to Červeným Křídlům povede.

Dylan Larkin 16 bodů (6+10)

Sharks jsou po návratu českého zadáka Radima Šimka ve velké formě. Společně s ním vyhráli pět utkání v řadě, což je vymrštilo až na dvanácté místo Západní konference. San Jose si poradilo jak s papírově slabými soupeři, tak také se silnými. Postupně porazilo Chicago, Minnesotu, Nashville, Edmonton a Anaheim. Dnes tak určitě zkusí tuto skvělou sérii prodloužit, což by se mělo povést, protože hraje proti jednomu z nejhorších týmů celé ligy.

Anaheim vs. San Jose – 3:5
    San Jose vs. Edmonton – 6:3
    San Jose vs. Nashville – 2:1sn

Tomáš Hertl 21 bodů (10+11)
    Brent Burns 19 bodů (5+14)
    Evander Kane 18 bodů (12+6)

Zdravím všechny hokejové fanoušky! Dnes v noci je na programu šestnáct utkání NHL, spolu se mnou budete moci sledovat i nejpozdější z nich, San Jose se doma utká s Detroitem. Tímto jste k utkáni srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 19. Labanc (Couture, R. Šimek), 22. Vlasic (Couture, Labanc), 33. E. Karlsson (Labanc, Couture), rozh. náj. Labanc – 22. Athanasiou (Fabbri, Hicketts), 32. Hirose (Perlini, Bowey), 56. Athanasiou (Filppula, Fabbri)