Havlíčkův Brod – Chrudim 4:1 (kon.) | Vsetín – Šumperk 6:5 (po pr.) | Žďár n/S – Kobra 0:4 (kon.)
Havířov – Přerov 2:0 (kon.) | Ústí n/L – Písek 7:4 (kon.) | Litomyšl – Poruba 1:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:5 (2:2, 2:1, 1:2 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Neděle 17.11.2019, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek dne. (15:51:30)

Dnešní utkání plné zvratů a napínavých momentů je u konce. Po remíze 5:5 vystřelil svému týmu bonusový pod v prodloužení Vojtěch Pernický.

64:32
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Osmadvacet sekund před koncem nastaveného času se VOJTĚCHOVI PERNICKÉMU přece jen daří prosadit. Obránce domácího celku si nabruslil před branku, odkud tečoval střelu Borise Babeliaka. Asistence: Boris Babeliak, Jan Vašenka.

63:58
    Pernický obešel Haluzu a pokoušel se najít skulinku pod levou rukou Kašpara. Mezera tam byla, ale domácí bek ji netrefil ideálně. Pernickému nesedla ani další střela.

63:49
    Klímkova střela z levého kruhu končí mezi betony Kašpara.

63:44

63:23
    Vogel se podél mantinelu dostal s pukem až před Málka, kde také Draci domácímu brankáři pořádně zavařili. Šumperk se i v oslabení drží v útoku.

63:04
    Další pokus obránce Pernického ukrývá Kašpar v lapačce. Hra je přerušena.

62:44
    Pernického střela od modré zamířila vedle. U levé tyče končí i další ze vsetínských střel.

62:04
    Kožený poslal puk přes bránícího hráče do předbrankového prostoru, kde se po něm natahoval Vašenka. I druhý jmenovaný byl bráněn a puk tak nezasáhl přesně.

61:54
    Draci se dostali z pásma a Málek zasahuje proti Vogelově střele z vrcholu levého kruhu.

61:44
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Drlík – 2 min., nedovolené bránění).

61:14
    Vašenka vybídl ke skórování z první Babeliaka, když mu poslal pas před brankoviště, ten z bezprostřední blízkosti pravé tyčky minul.

60:54
    Hilšer puk v útočném pásmu převzal a začal spolu se svými spoluhráči pomalou kombinaci. Zatím se v nastaveném čase hraje klidně.

60:21
    Puk si na své hokejky vzali Šumperští a zavezli jej za svou branku, odkud rozehrávají.

60:01

Draci svého soka hned zkraje třetiny zaskočili, když Michal Šembera vyrovnal a Radek Vogel následně poslal svůj celek do vedení. Vsetín měl jedinečnou příležitost vzít si vedení zpět a také si vytvořit pohodlný náskok, když hrál tři minuty přesilovku 5 na 3. Domácí v této početní výhodě neskórovali, a tak musel na aktuálních 5:5 vyrovnat až Daniel Klímek z brejku.

60:00

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 6. Zeman (Klímek, Ondračka), 19. Ondračka (Klímek, Vavřík), 27. Vavřík (Hilšer, Ondračka), 39. Klímek (Vavřík, Ondračka), 57. Klímek (Babeliak, Kožený), 65. Pernický (Babeliak, Vašenka) – 8. Kavan (Drlík), 14. Kavan (Drlík, Holub), 27. Kučera (Haluza, Horký), 42. Šembera (Kučera), 42. Vogel (Poledna, Haluza)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Tkadlec) – Holáň, Ondračka, Kožený, Zeman, Pernický, Liss, Kunst – Hilšer, Vašenka, Hrnčíř, Pospíšil, Vavřík, Zemánek, Babeliak, Novosad, Klímek, Frimel
    DRACI PARS ŠUMPERK: Kašpar (Venouš) – Plhal, Holub, Štrbík, Blaháček – Šembera, Kavan, Horký, Haluza, Drlík, Habrman, Vogel, Kesler, Poledna, Scheuter, Kučera

Rozhodčí: Held – Mikšík, Zapletal.