Sparta – Black Angels 5:4 (po pr.) | Hattrick Brno – Vítkovice 4:7 (kon.) | Střešovice – Pardubice 11:7 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
5:4 (1:0, 0:2, 3:2 - 1:0)
Black Angels
Neděle 17.11.2019, 17:00 • Unyp Arena (Praha) • Livesport Superliga • 11. kolo

To je pro dnešek ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (19:22:49)

Máme za sebou skvělé pražské derby plné emocí, krásných akcí a parádních výkonů brankářů. Vítězství nakonec uzmula domácí Sparta, když osm sekund před koncem prodloužení rozhodl Lukáš Ujhelyi. Uznání si ale zaslouží oba dva týmy, protože jsme viděli opravdu parádní podívanou a hostující nováček soutěže Black Angels předvedl opravdu nebojácný výkon!

Nejlepší hráči zápasu:
    Sparta: Jakub Kolstrunk
    Black Angels: Jakub Boček

Střely: 16:18

64:52
    Sparta právě vstřelila branku!

Sparťané berou bod navíc! Osm vteřin před koncem prodloužení propálil Matiáška LUKÁŠ UJHELYI! Asistence: Milan Garčar

64:07
    Renčín mimo.

62:56
    Marvánek to zkoušel do prázdné, na poslední chvíli míček stihl odpálit Ludvík!

60:01
    Buly pro domácí a sparťané jdou rovnou do čtyř!

60:01

Ve třetí třetině se podařilo domácím otočit skóre, ale poté hosté sáhli ke hře bez brankáře, která nesla účinek. Po brance Jakuba Bočka tedy jdeme do prodloužení!

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:51
    Black Angels právě vstřelili branku!

Výhodu jednoho hráče navíc hosté využívají. Svou druhou branku v zápase střílí JAKUB BOČEK! Asistence: Jakub Hromada

57:50
    Hosté to zkoušejí v šesti!

57:38
    Zápas provázejí velké emoce.

56:59
    Garčar se snažil vymíchat Matiáška, ten byl ale pozorný.

Adam Černý

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Čermák (Zouzal), 47. Kolstrunk (Marvánek), 54. Kolstrunk, 56. Pruner (Křenek), 65. Ujhelyi (Garčar) – 29. Boček (Hromada), 35. Hromada (Boček), 51. Hněvkovský (Burian), 59. Boček (Hromada)

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Ježek, Bartoš, Garčar (C), Kozák, Marvánek, Zeman, Křenek – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Velc, Pažák – Burian, Lang, Čermák – Pruner, Čáp.
    Black Angels: Körber (Matiášek) – Vaculík, Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Neklan, Ježek, Bouček – Král, Burian, Kopecký – Jaroš, Hušek, Hromada – Hanák, Boček, Hněvkovský (C) – Renčín.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín