Frölunda – Färjestad 8:2 (kon.) | Luleå – Bern 4:2 (kon.) | Mannheim – Mountfield HK 1:1 (kon.)
Zug – Tappara 3:1 (kon.) | Lausanne – Plzeň 4:4 (po pr.) | Biel – Augsburg 2:1 (po pr.)
Djurgården – Skellefteå 4:1 (kon.)
HC Kometa Brno
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Úterý 19.11.2019, 18:00 • DRFG arena • turnaj O Pohár DHL • 28. kolo

V prodloužení vítězí gólem 64. minutě hostující tým BK Mladá Boleslav, o branku v prodloužení se postaral Miroslav Vasilev.
    Ode mě je to pro dnešek vše, z Brna vám přeji příjemný zbytek dne. (20:12:14)

63:49
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mladoboleslavští už zvedali ruce nad hlavu, když po střele do odkryté brány zazvonila tyčka. Od kovové konstrukce se puk odrazil zpět do hry, kde MIROSLAV VASILEV objel ležícího gólmana a zakončil k levé tyči. Asistence: David Sýkora, Ján Petriska.

63:06
    V přečíslení dva na jednoho se ocitli Moravčík s Petržilkou. Přihrávka přes šířku kluziště ale nenašla svého adresáta.

62:32
    Oba gólmani nyní podrželi své týmy, když zastavili střely na betony.

61:45
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Malý – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Simon – 2 min., hrubost).

61:38
    Szturc stahovačkou na pravém křídle obešel bránícího hráče domácího celku a zakončil na betony. Následně se vedle Kubíkovy branky strhl souboj mezi domácím Malým a hostujícím Simonem.

61:19

60:59
    Většina brněnských střel končí mimo bránu. Naposledy pálil z vrcholu levého kruhu Brabenec.

60:19
    Ještě minuta zbývá z trestu hostujícího útočníka Půčka. Domácí jsou v útočném pásmu a kombinují.

60:01

Utkání mezi Brnem a Mladou Boleslaví bude pokračovat prodloužením. Ve třetí třetině se totiž jako první prosadil hostující Gabriel Szturc a za necelou minutu po něm vyrovnal na aktuálních 3:3 Dominick Vašíček.
    Prodloužení začne cca v 20:04.

60:00

59:43
    Hostujícím hráčům se daří dostávat puk z pásma. Kometa se v této přesilovce ještě nedostala ke střele.

59:20
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Půček – 2 min., podrážení).

59:15
    Mladoboleslavskou rozehrávku zastavil ve středním pásmu Brabenec. Kometa se vydává do útoku, a navíc hraje v signalizované výhodě.

58:05
    Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu a začali s kombinací. Kometa také začala, a to s aktivním napadáním, které domácím velice rychle vyneslo získaní kotouče. Puk tak mají pod kontrolou Brněnští, ale nemohou se dostat od Kubíkovy branky.

57:32
    Stačila chvíle a hraje se opět před Zeithamlem. Pomáhá mu hlavně obrana, která soupeře nepouští ke střele.

57:10
    Moravcovu prudkou střelu od modré lehce tečoval Simon a puk končí za domácí brankou.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 2. Svoboda (Dufek, Indrák), 16. Svoboda (Malý), 47. Vašíček D. (Martiška, Vašíček P.) – 10. Petržilka (Dudycha, Vacík), 36. Petržilka (Půček, Szturc), 46. Szturc (Petržilka), 64. Vasilev (Sýkora, Petriska)

HC Kometa Brno: Kubík (Vystavěl) – Fajmon, Holemý, Furch, Vašíček P., Sedláček J., Studený, Svozil – Žák, Indrák, Snášel, Bartes, Svoboda, Dufek, Sedláček I., Malý, Brabenec, Martiška, Vašíček D.
    BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Kmec) – Moravec, Sýkora, Dotter, Houška, Vacík, Dudycha – Schulz, Závora, Szturc, Dlask, Petržilka, Půček, Mežnar, Petriska, Vasilev, Moravčík, Šíma, Simon.

Rozhodčí: Ondráček – Měkýš, Smetková