Litoměřice – Přerov 2:4 (kon.) | Jihlava – Poruba 2011 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
HC RT TORAX Poruba 2011
Čtvrtek 21.11.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 24. kolo

Je tu konec dnešního utkání. Porubě se podařilo za nepříznivého stavu otočit zápas a veze si domů vydřené tři body z dnešního zápasu.

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště u dalšího zápasu. Přeji hezký zbytek večera! (19:55:58)

59:50 Jan KÁŇA - 2:4

59:50
    Poruba právě vstřelila branku!
    Do prázdné branky stvrzuje dnešní vítězství 2:4 JAN KÁŇA po spolupráci s bývalým útočníkem Dukly – Michalem Hlinkou. Asistence: Michal Hlinka.

59:34
    Poruba vyhazuje na zakázané uvolnění. Kotouč do odkryté klece nezamířil a Dukla má pořád šanci vyrovnat.

59:22
    Staněk vypálil z modré čáry, ale Kůdela jeho střelu viděl a svírá kotouč v lapačce!

58:50
    Kůdela má kotouč v lapačce. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

57:56
    Dukla to nyní zkusí se šesti hráči v poli. Chaloupek již míří na střídačku.

57:42
    Poletín zavezl kotouč do útočné třetiny, ale nedostal se k ohrožení branky soupeře.
    56:19 Jiří ZDENĚK - 2:3

56:19
    Do předbrankového prostoru obdržel přihrávku od Káni JIŘÍ ZDENĚK a svojí druhou trefou v zápase posílá Porubu do vedení necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny. – 2:3. Asistence: Jan Káňa, Petr Kanko.

55:57
    Pekr se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Kůdela zasahuje ramenem!

54:38
    Po špatném odpískání zakázaného uvolnění domácích je nařízeno buly ve středním pásmu.

53:30
    Kotouč si bere Anděl a snaží se ho zavést do útočného pásma.

52:30
    Davídek vyvezl kotouč z obranného pásma, nahodil kotouč do Kůdelu a jeho lajna míří střídat.

51:45
    Viktor Ujčík si pro svůj celek vyžádal oddechový čas.

51:14
    Čachotský s Chlubnou si vyměnili kotouč ve středním pásmu, ale jejich pokus o zavezení kotouče do útočného pásma ztroskotal u obránců Poruby.

50:16
    Střela z levého kruhu, která mířila na Chaloupka, zamířila pouze do jeho výstroje.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 10. Anděl (Pekr, Skořepa), 29. Čachotský (TS) – 13. Zdeněk (Kanko, Dundáček), 45. J. Káňa, 57. Zdeněk (J. Káňa, Kanko), 60. J. Káňa (M. Hlinka)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Jan Brož) – J. Pohl, Staněk, Mareš, J. Holý, Černohorský, D. Kolář, Půža – Anděl, Skořepa (C), Pekr – Čachotský (A), Fronk, Chlubna – T. Harkabus, Poletín, Davídek – Lichanec, Juda, Machač.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Foltán) – Pastor, Dundáček, Slavík, Husák, Dluhoš, Urbanec, Rudl – Kanko, Zdeněk (C), J. Káňa (A) – Szturc, M. Hlinka, Obdržálek – Sikora (A), Hudeček, Ďurač – Nejezchleb, T. Jáchym, Špaček.

Rozhodčí: Kostourek, Ondráček – Kotlík, Zídek