Novosibirsk – Kazaň 1:4 (kon.) | Ufa – Kunlun 1:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 4:2 (kon.)
Spartak Moskva – Jaroslavl 4:3 (1:0 po s.n.) | Viťaz – CSKA Moskva 2:3 (po pr.) | Riga – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)
po s.n. (1:0)
Spartak Moskva
4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 20.11.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:07:51)

Česko-slovenská stopa v utkání
    Julius Hudáček (SPM) 30 zák., 3 góly, 90,91%
    Robin Hanzl (SPM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:31
    Jakub Nakládal (JAR) 0+1, 4 střely, čas na ledě 22:56

Spartak dokázal na domácím ledě udolat Lokomotiv 4:3 po samostatných nájezdech. Přitom ještě sedm minut před koncem základní hrací doby vedl 3:1, pak se ale povedlo hostům vyrovnat a vynutit si prodloužení. Duel dospěl až k nájezdům, ve kterých se jediným úspěšným střelcem stal domácí Rylov.

Jakov RYLOV - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
    Autorem vítězné branky je JAKOV RYLOV.

5. série
    1:0
    Na druhé straně míjí svůj nájezd Kovalenko a Spartak vítězí!

5. série
    1:0
    Jakov Rylov po kličce do pravé strany obstřelil brankáře Konovalova.

4. série
    0:0
    Lander si dokonce Hudáčka položil na led, ale nepřehodil jeho beton.

4. série
    0:0
    Nikoncev hledal mezeru mezi betony, leč marně.

3. série
    0:0
    Alexejev vsadil na razanci, Hudáček byl připraven.

3. série
    0:0
    Zubov chtěl zvednout puk pod horní tyč. Přestřelil.

2. série
    0:0
    Pääjärvi se téměř zastavil před brankou Spartaku, střelu mezi betony neprocpal.

2. série
    0:0
    Ani Fjodorov se nedokázal při nájezdu prosadit.

1. série
    0:0
    Stephane Da Costa si už jednou v utkání Hudáčka položil, tentokrát mu ale puk ujel.

1. série
    0:0
    Nájezdy rozjel Daugavinš, mezi betony Konovalova puk nedostal.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi utkání musí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 20. Cyplakov (Nikišin, Juňkov), 33. D. Višněvskij (Daugavinš, Zubov), 42. Hersley (Viklund, Fjodorov), rozh. náj. Rylov – 21. Iljenko (Nakládal, Sannikov), 54. S. Da Costa (M. Osipov, Rafikov), 59. Lander (Kronwall)