Mnichov – Junosť Minsk | 6:0 (kon.) |
Motor ČB – Chomutov | 6:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Frýdek-M. | 4:5 (po pr.) | | | Třebíč – Prostějov | 1:3 (kon.) |
Slavia – Vsetín | 5:4 (po pr.) | | | Kadaň – Sokolov | 4:3 (kon.) |
Buffalo – Minnesota | 1:4 (kon.) | | | New Jersey – Boston | 1:5 (kon.) | | | Pittsburgh – NY Islanders | 4:5 (po pr.) |
Columbus – Montreal | 5:2 (kon.) | | | Florida – Philadelphia | 5:2 (kon.) | | | Detroit – Ottawa | 3:4 (kon.) |
St. Louis – Tampa | 3:1 (kon.) | | | Nashville – Winnipeg | 1:2 (kon.) | | | Chicago – Carolina | 2:4 (kon.) |
Dallas – Vancouver | 6:1 (kon.) | | | Calgary – Colorado | 2:3 (kon.) | | | Vegas – Toronto | 4:2 (kon.) |
San Jose – Edmonton | 2:5 (kon.) |
Novosibirsk – Kazaň | 1:4 (kon.) | | | Ufa – Kunlun | 1:0 (kon.) | | | Soči – Čerepovec | 4:2 (kon.) |
Spartak Moskva – Jaroslavl | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Viťaz – CSKA Moskva | 2:3 (po pr.) | | | Riga – Dynamo Moskva | 3:4 (po pr.) |
David Servis – Písek | 5:2 (kon.) | | | Tábor – Klatovy | 5:2 (kon.) | | | Bílina – Děčín | 4:3 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Řisuty | 3:2 (kon.) | | | Nová Paka – Trutnov | 4:6 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Jablonec n/N | 1:10 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Nový Jičín | 7:3 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí | 3:4 (po pr.) | | | Žďár n/S – Šumperk | 1:2 (kon.) |
Opava – Kopřivnice | 5:3 (kon.) | | | Kolín – Kobra | 3:2 (kon.) | | | China Golden Dragon – Příbram | 4:5 (kon.) |
Přerov – Warriors Brno | 7:1 (kon.) |
Skalica – Trnava | 8:0 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Dubnica | 2:6 (kon.) | | | Topoľčany – Martin | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Pov. Bystrica – Žilina | 2:1 (kon.) |
Engineers Prague – HC MUNI | 2:4 (kon.) |
po prodl.
HC Viťaz Moskevská oblast
2:3
(1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
CSKA Moskva
42:52
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Danila Kvartalnov – 2 min., podrážení).
|
|
23:12
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Kalinin – 2 min., podrážení).
|
|
19:18
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
|
13:33
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Maxim Mamin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
10:08
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Konstantin Okulov – 2 min., hákování).
|
|
00:43
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
Branky a nahrávky:
12. Jo. Nättinen (Jormakka, Byvalcev), 54. Byvalcev (Jormakka) – 2. Grigorenko (Vey), 2. Tolčinskij (Al. Popov), 64. Okulov (M. Robinson, Mamin)
Rozhodčí: Gashilov, Fateyev – Gordenko, Sysuyev
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Saprykin (2. Kočetkov) – Jeřábek, Katičev, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Pylenkov – A. Sjomin (C), M. Aaltonen (A), Makejev – Jo. Nättinen, Byvalcev, Jormakka – P. Černov, Mons, Varfolomejev – Koltygin, Laričev, Grebenščikov – D. Kvartalnov.
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Naumenkov, Kiselevič, A. Romanov, M. Robinson (A), Dahlbeck, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Sekáč, Okulov, Mamin – Slepyšev, Andronov (C), Kalinin – P. Karnauchov, Al. Popov (A), Tolčinskij – Rtiščev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Naumenkov, Kiselevič, A. Romanov, M. Robinson (A), Dahlbeck, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Sekáč, Okulov, Mamin – Slepyšev, Andronov (C), Kalinin – P. Karnauchov, Al. Popov (A), Tolčinskij – Rtiščev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gashilov, Fateyev – Gordenko, Sysuyev
Diváci:
Tomáš Němčík