David Servis – Písek 5:2 (kon.) | Tábor – Klatovy 5:2 (kon.) | Bílina – Děčín 4:3 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – Řisuty 3:2 (kon.) | Nová Paka – Trutnov 4:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 1:10 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nový Jičín 7:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 3:4 (po pr.) | Žďár n/S – Šumperk 1:2 (kon.)
Opava – Kopřivnice 5:3 (kon.) | Kolín – Kobra 3:2 (kon.) | China Golden Dragon – Příbram 4:5 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
7:3 (3:1, 1:0, 3:2)
HK Nový Jičín
Středa 20.11.2019, 18:002. liga skupina Východ • 19. kolo

Dnes je to ode mě z havlíčkobrodské Kotliny vše. Děkuji vám za pozornost a příště se těším na počtenou. (20:15:42)

Třetí třetina byla nabídla pořádnou divočinu. Nejprve se zdálo, že Havlíčkův Brod dohraje poslední dějství bez větších komplikací, ale hosté dvěma góly v řadě zadělali na drama. Nakonec vše vyřešila poslední minuta. V ní dokázal domácí tým vstřelit dvě branky a připisuje si tři body do tabulky.

59:44
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Do závěrečné sirény přidávají Bruslaři další gól do své sbírky! RICHARD CACHNÍN dostal přihrávku za obranu soupeře. Mladíček z Kotliny si rozhýbal Šimonů, kterého prostřelil mezi betony! Asistence: Petr Kuchta a David Vala.

59:07
    O vítězi dnešního utkání je jasno! LUBOŠ VOŘÍŠEK si vzal puk a ze středního pásma trefuje přesně! Asistence: Marcel Juráň a David Vala.

58:53
    Závěr jak má být. Jičín se nevzdává ani při hře v šesti.

58:37
    Po několika odrazech zívala na Lukáše Finsterleho prázdná kasa. K jeho smůle nedostal puk za čáru, neboť mu gólovou radost překazila jedna z hokejem Havlíčkobrodských!

58:29
    Jiří Benák chtěl vysunout na zteč svého spoluhráče. ten nečekal přihrávku a je z toho zakázané uvolnění.

58:08
    Šimonů prchá na střídačku!

58:06
    Gólman hostů je mezi třemi tyčemi. Uvidíme, co s tím udělá buly v útočném pásmu Bruslařů...

58:06
    Petr Macháček si bere čas na poradu a podle mě zůstane Daniel Šimonů na střídačce!

58:06
    Oddechový čas pro hosty.

57:58
    Další vyhození Havlíčkova Brodu, tentokrát končí zakázaným uvolněním.

57:32
    Novojičínští presují nahrávku Bruslařů, kteřís tím mají velké problémy.

56:58
    Tomáš Ludvík vyhodil puk vysokým obloučkem. Je z toho sice postavení mimo hru, ale domácím se mnohem lépe dýchá. Uvidíme, zda Nový Jičín dokáže přidat další gól...

56:23
    Na hostech je vidět obrovská chuť s nepříznivým vývojem něco udělat. Poslední tři minuty budou hodně náročné.

55:15
    Filip Palička měl na holi čtvrtou branku svého týmu! Forvard hostů byl na levém kruhu, odkud vystřelil bez přípravy. jeho pokus na kříž bránou vyrazil Holík vyrážečkou. Touš se snesl těsně levé tyče!

54:45
    Nastřelený puk v pásmu Bruslařů nakonec ukořistili hosté, kteří lační po zdramatizování utkání.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 6. Ludvík (Kuchta, Benák), 12. Ludvík (Nepokoj, Vala), 17. Matušík (Voříšek, Kliment), 24. Přidal (Třetina, Pospíchal), 48. Přidal (Mikeš, Holík), 60. Voříšek (Juráň, Vala), 60. Cachnín (Kuchta, Vala) – 5. Finsterle (Kafka), 49. Finsterle (Kobylík, Kafka), 49. Slovák

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Pospíchal, Semrád, Kliment, Benák, Nepokoj, Vala – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Juráň, Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Cachnín ml., Ludvík – Holenda, Kadlec
    Trenér: Richard Cachnín st.

HK Nový Jičín: Šimonů (Loubal) – Rufer, Krutil, Váňa, Hruška (C), Metelka, Kobylík, Tolokonnikov – Slovák, Kafka, Macuh, Štefka, Pecha, Finstrle, Palička (A), Irgl, Plitko, Krupa
    Trenér: Petr Macháček

Rozhodčí: Michal Maršálek – Pavel Mikšík, Marek Čelechovský