24:37 (10:20)
HC Dukla Praha
Pátek 22.11.2019, 18:30Chance Extraliga mužů • 11. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:01:34)

Je dobojováno! Favorit z hlavního města o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, když se dostal do desetibrankového náskoku. Dá se říci, že ve druhé půli byla k vidění hodně bezstarostná házená, příliš se nebránilo. Překvapení se nekonalo, domácí zůstávají stále bez bodu, zatímco hosté si připisuje "povinné" vítězství.

Konec zápasu. (24:37)
    60
    Ještě jedna změna ve skóre, v poslední vteřině se prosazuje Drásal! (24:37)
    60
    Z levé spojky napřáhl Křístek, který zakončoval na vzdálenější tyčku. A byl přesný! (23:37)
    60
    Kukla šel do obránce a zavánělo to prorážením. Branka nakonec platí! (23:36)
    59
    Až nečekaně hodně prostoru dostal Patzel. Ten toho dokáže využít, stejně jako dokázal teď! (22:36)

59
    Votava zasahuje proti zakončení z pravého křídla, rozeběhly se poslední dvě minuty utkání. (22:35)

58
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek). (22:35)
    58
    Domácí špatně střídali a Křístek postupoval sám na branku. Vše skončilo další změnou ve skóre! (22:35)
    57
    Z poměrně dlouhé vzdálenosti napřáhl Kukla. Gólman Votava šel na druhou stranu! (22:34)
    56
    Z pravého křídla se se štěstím prosazuje Jeníček, domácí jdou rychle do útoku. (21:34)
    56
    V signalizované pasivitě napřáhl Číž. Balón se po skryté střele zastavil až v síti! (21:33)
    55
    Křístek to vzal na sebe. Přeběhl celé hřiště a z osmi metrů skóroval! (20:33)

55
    Oddechový čas pro domácí. (20:32)
    54
    Pražané šli znovu do přečíslení. Šimůnek ze šesti metrů volil střelu o palubovku! (20:32)