Ostrava – Pardubice 7:6 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 10:7 (kon.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 7:8 (po pr.)
Mladá Boleslav – Otrokovice 7:2 (kon.) | Liberec – Střešovice 9:8 (po pr.) | Královské Vinohrady – Black Angels 7:5 (kon.)

Střely na branku: 25:24
    Zásahy brankářů: Lukáš Souček 17 – Michal Kotouček 8, Jakub Zavřel 8 (21:21:31)

No a je konec! Bohemians projevili neskutečného ducha bojovnosti kdy ze stavu 7:3 po čtyřiceti minutách dokázali udělat 8:7 a rozdíl jediné branky. Nakonec ale jejich veškeré šance padli na vabanku při hře bez gólmana a do hlavního města republiky se tak budou vracet bez bodů. Z Vítkovic je to pro dnešek vše a já vám přeji hezký večer a zbytek víkendu!

Nejlepší hráči utkání:
    Vítkovice: Šimon Kuczera (3+1)
    Bohemians: Jakub Šárka (3+0)

59:45 Jan ŠEBESTA - 10:7

59:45
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A i to Vítkovice využívají a po krátkém souboji nakonec JAN ŠEBESTA uklízí míček do prázdné klece! Asistence: Lukáš Hájek.

59:30
    Bohemians ještě naposled zkouší hrát v šesti.
    59:02 Šimon KUCZERA - 9:7

59:02
    Jenomže Vítkovice přesně vystihly jeho plán rozběhnout se co nejdříve na střídačku, ŠIMON KUCZERA si naběhl k pravé tyči, dostal dlouhou přihrávku od Lukáše Hájka z brejku a střelou do odkryté branky si kompletuje hattrick! Asistence: Lukáš Hájek.

58:58
    Zavřel se musí na buly vrátit do klece.

58:08
    Není čas na další strategie, Bohemians hrají v šesti s odkrytou klecí!

57:20
    Oba týmy okupují gólmani, co to jde. Jak Souček, tak Zavřel ale teď svoje týmy drží, jak nikdy za celý zápas!

56:00
    Teď si drží tlak Vítkovice, jenže se nechávají trochu strhávat pražskou bojovností a nedaří se jim.

55:15
    Viktor Kopecký to zkusil nadvakrát z velké blízkosti. Poprvé ale trefil obránce a jeho následný bekhendový lob končí v Součkově dlani.

53:58
    Pražané před domácí klecí přišli o míček kvůli hře vysokou holí. Teď ale roztočili svoje motory na 120% a zadělali na pořádné drama jak z milostného románu!
    52:41 Jakub ŠÁRKA - 8:7

52:41
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A JAKUB ŠÁRKA skóruje znovu! Po přihrávce od Patrika Šebka se prosadil z dálky a sedm a čtvrt minuty před koncem třetiny je to už jen o gól!
    52:28 Jakub ŠÁRKA - 8:6

52:28
    A už to opět není pravda! Klokani totiž zmátli obranu hostí při rozehrávce a JAKUB ŠÁRKA bez problémů propálil Součka, který nic neviděl. Asistence: Filip Forman.

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 1. Sladký (Bräuer), 1. Kuczera (Hájek), 10. Rýpar, 20. Hájek (Kuczera), 22. Řezanina (Besta), 25. Hájek (Nehera), 27. Kuczera (Jan Šebesta), 41. Jan Šebesta (Rýpar), 60. Kuczera (Hájek), 60. Jan Šebesta (Hájek) – 3. Čihák (Ďopan), 14. Krebner (Buršík), 26. Kopecký (Zezulka), 46. Šárka (TS), 50. Krbec, 53. Šárka (Forman), 53. Šárka (Šebek)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Kuczera, Řezanina, Nehera, Děček, Jurdzin – Hrubý, Firda, Sladký – Gattnar, Jan Šebesta, Herblich – Rýpar, Hájek, Hatala – Bräuer, Malina, Besta.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (25. Zavřel) – Zezulka, Dobisík, Forman, Vojtíšek, Kuncman, Čihák, Ďopan, Krbec – Šebek, Krebner, Kopecký – Buršík, Kieler, Cabejšek – Forman, Růžek, Šárka.

Rozhodčí: Both, Černín