Teplice – Ostrava 1:1 (kon.) | Karviná – Plzeň 1:1 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Neděle 24.11.2019, 14:30 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • FORTUNA:LIGA • 17. kolo

To je ode mě vše, při dalším utkání Teplic se na Vás budu opět těšit s onlajn přenosem. (16:28:34)

Na Stínadlech se dnes zrodila zasloužená remíza 1:1. Po bezbrankovém prvním poločase se dostal do vedení z penalty Baník. Tu proměnil ve svém 100. ligovém utkání Patrizio Stronati. Domácí Teplice ale dokázaly reagovat a v šestašedesáté minutě srovnal Jakub Řezníček.

90+3

90+3
    Ještě útočný faul Adama Jánoše, a to bych řekl, že byl předposlední hvizd Pavla Královce v dnešním utkání.

90+3
    Tomáš Kučera fauloval takticky u pravé postranní lajny Nemanju Kuzmanoviče a Baník bude rozehrávat na polovině hrací plochy.

90+2
    Ve druhé nastavené minutě poslal nepovedený centr za branku Teplic Denis Granečný a od své branky bude vykopávat Tomáš Grigar.

90+1
    Hlavní sudí Pavel Královec nastavuje utkání o 3 minuty.

90
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Patrik Žitný, přichází Jan Knapík.

90
    Václav Procházka vyhrál důležitý souboj s Jakubem Řezníčkem, který by v případě úspěchu šel do velké šance.

89
    Přímý kop nebyl nikterak nebezpečný pro domácí. Centr z kopačky Adama Jánoše skončil v náruči Tomáše Grigara.

88
    Michal Jeřábek zastavil faulem Tomáše Smolu a může být rád, že neviděl druhou žlutou kartu. Je z toho přímý kop pro hosty z pravé strany.

87
    Tomáš Smola se uvedl hned faulem proti Jakubu Řezníčkovi. Míč pro Teplice, které v závěru už trochu šlapou vodu.

87
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Dame Diop, přichází Tomáš Smola.
    86. Střela Filla zaplachtila mimo tyče

86
    Bývalý teplický svěřenec Martin Fillo mohl rozhodnout utkání! Denis Granečný jej přihrávkou vybídl ke skórování, ale Martin Fillo trestuhodně z velkého vápna minul!

84
    Jevgenij Nazarov (Teplice) dalším potrestaným hráčem žlutou kartou, když zajel skluzem do Adama Jánoše.

84
    Faul Jakuba Mareše zastavil teplickou snahu o vedoucí branku. Postiženým byl Václav Procházka.