Atalanta BC – Juventus 1:3 (kon.) | AC Milán – Neapol 1:1 (kon.) | Turín – Inter 0:3 (kon.)
AC Milán
1:1 (1:1)
SSC Neapol
Sobota 23.11.2019, 18:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 13. kolo

Skončilo nám utkání 13. kola Serie A mezi AC Milán a Neapolí. Tento zápas skončil remízou 1:1, která nevyhovuje ani jednomu celku. Do vedení šli ve 24. minutě hosté zásluhou dorážky Hirvinga Lozana. K zaslouženému vyrovnání došlo o pět minut později. Giacomo Bonaventura parádní střelou překonal Alexe Mereta. Druhá půle ale patřila Neapoli a domácí se na konci utkání zuby nehty bránili. Neapol tak po 13. kole zůstává na sedmé příčce. AC Milán si polepšil na 13. příčku, jenže zbylé zápasy se budou teprve dohrávat.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. (20:01:28)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:14.

90+4

90+3
    Dries Mertens ještě zahrozil. Míč proplachtil těsně vedle tyče a odkopávat se bude od brány domácích.

90+3
    Další centr ze strany byl zastaven Romagnolim. Stopeři milánského týmu mají hodně práce s tím, aby uskákali veškeré nebezpečí.

90+2
    Neapol tlačí. Domácí jsou zaparkovaní u vlastní šestnáctky.

90+1
    Hosté rozehráli standardní situaci, která sice byla odvrácena, ale Allanův následný pokus zhruba z dvaceti metrů pořádně prověřil domácího brankáře Gianluigiho Donnarummu.

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Andrea Conti (AC Milán).

89
    Kessié hledal ve vápně Calabriu. Centr však neprošel přes hromadu těl v bílých dresech.

89
    Větší hlad po třech bodech mají hosté. AC Milán se v posledních minutách vůbec nedostává k bráně soupeře.

88
    Llorente se poprvé zapojil do kombinace a ihned byl faulován. Hosté budou rozehrávat zhruba z poloviny hřiště.

87
    Neapol se dostala k rohovému kopu, který však nerozehrála úplně nejlépe. Donnarumma si pro balón došel.

86
    Younes se na levé straně pěkně uvolnil a vzápětí posílal nepříjemný centr do vápna. Obrana domácích ale byla připravená.

85
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Rafael Leao.

84
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Fernando Llorente.

83
    Donnarumma dokázal zlikvidovat nebezpečnou střelu. Po pěkném průniku Zielińského se k zakončení dostal Mertens.

81
    Mertens se vyšplhal do vzduchu pouze za cenu faulu. Rozhodčí Orsato foukl do píšťalky a hru přerušil.